پیش بازی دیدار فرانسه و اوکراین:

 

با تعطیلی موقت رقابت‌های باشگاهی در سطح جهان حال چشم و امید تمام فوتبال دوستان و طرفداران این ورزش به رقابت های حساس و جذاب ملی به‌خصوص در قاره اروپا می باشد.

جایی که قرار است مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از امشب آغاز شود.تیم های بزرگ و سطح اول فوتبال اروپا نیز در چندین دیدار رو در روی رقبای خود قرار خواهند گرفت.

حال با توجه به وضعیت گروه ها و حساسیت بیشتری که در دیدار فرانسه و اوکراین وجود دارد.تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است که امشب برای بخش تحلیلی این دیدار را تهیه و مطلب تحلیلی و آماری را با کاربران خود به اشتراک بگذارد.

دیدار امشب از ساعت ۱۵ دقیقه بامداد برگزار شده و فرانسه میزبان می باشد.

علاوه بر این دو تیم های فنلاند و بوسنی و هرزگوین نیز در این گروه حضور داشته.که می توانند معادلات صعود گروه ۴ را پیچیده سازند.

از هر گروه یک تیم به طور مستقیم به جام جهانی صعود کرده تیم‌های دوم به مرحله پلی آف راه پیدا خواهند کرد.

در حال حاضر و روی کاغذ به نظر می رسد که شانس فرانسه و اوکراین برای صعود از این گروه بیشتر از سایر تیم ها باشد. بنابراین دیدار امشب می تواند حکم فینال گروه را داشته و حتی از هم اکنون برای صدرنشینی نیز حائز اهمیت باشد.

پس برای دانستن وضعیت و مقایسه دو تیم در ادامه این مطلب پیش بازی با ما همراه باشید.

 

مقایسه آماری و وضعیت دو تیم:

 

اگر بخواهیم در ابتدا نگاهی به رنکینگ اخیر فیفا بیاندازیم متوجه می‌شویم.که فرانسه در رده دوم قرار گرفته و شاگردان آندره شفچنکو در رتبه بیست و چهارم جای دارند.

حضور تیم اوکراین در بین ۲۵ تیم برتر ن می‌دهد.که این تیم حریف دست و پا بسته‌ای برای فرانسه نخواهد بود.

اوکراینی‌ها توانستند در رقابتهای مقدماتی یورو بالاتر از تیم پرتغال به عنوان صدرنشین راهی یورو شده و در لیگ ملتهای اروپا نیز در حالیکه مدعی صعود به مرحله بعد محسوب می شدند.دچار اپیدمی کرونا شده و نتوانستند عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارند.

در طرف مقابل فرانسه نیز دو تورنمنت پرفشار و نزدیک را در مقدماتی یورو و لیگ ملت های اروپا پشت سر گذاشت.

آنها در مقدماتی یورو با تیم ترکیه برای صدرنشینی رقابت تنگاتنگی داشته و در نهایت توانستند با دو امتیاز اختلاف به عنوان صدرنشین به یورو صعود کنند.در لیگ ملتهای اروپا نیز همین رقابت را با پرتغال تجربه کردند و در آنجا نیز با دو امتیاز بیشتر نسبت به یاران کریستیانو رونالدو توانستند به دور نیمه نهایی برسند.تا قهرمان دوره قبل را از گردونه رقابت‌ها حذف کرده باشند.

شاگردان دشام در پنج بازی اخیر عملکرد خوبی داشته. توانسته اند چهار پیروزی و یک مساوی به دست بیاورند و شکستی را تجربه نکرده اند.

از طرف مقابل اما اوکراینی‌ها از پنج مسابقه قبلی سه شکست و دو پیروزی را در کارنامه می‌بینند. نکته جالب اینکه یکی از این سه شکست نیز در مقابل همین فرانسه رقم خورده است.

نکته دیگر اینکه یکی از دو پیروزی زردپوشان اوکراین در برابر اسپانیایی بود.که مدت ها از آخرین شکست اش می گذشت.

آخرین دیدار دو تیم که یک مسابقه دوستانه محسوب می شد.با نتیجه عجیب ۷ بر ۱ به سود فرانسه خاتمه یافته است.اما اگر بخواهیم نگاهی به آمار پنج بازی اخیر رسمی این دو تیم بیندازیم متوجه می‌شویم که سه برد سهم خروس‌ها بودهو یک برد نیز سهم حریف از این ۵ مسابقه می باشد.دیگر بازی نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

پیش بینی و شرط‌بندی این پیش بازی :

معمولاً یکی از سخت ترین کارها برای کاربران پیش‌بینی دیدارهای ملی می باشد.چون تیم ها بعد از مدت ها دوباره بازی های خود را از سر گرفته و کار برای پیش‌بینی نتیجه سخت خواهد بود.

با این وجود به نظر می رسد که خروس ها امشب بتوانند رقیب خود را شکست داده. گام اول را برای صعود به رقابت‌های جام جهانی محکم بردارند.

آنها به خوبی می دانند که حضور تیم های فنلاند و بوسنی می تواند کار را برای آنها دشوار سازد. باید بازی‌های خانگی خود را با برد پشت سر گذاشته تا در نهایت مشکلی بابت صعود به جام جهانی قطر نداشته باشند.بنابراین امشب با تمامی قوا به مصاف حریف آمده و به نظر می‌رسد بر آنها محتمل باشد.

علاوه بر این معمولا بازی‌های اخیر فرانسه و اوکراین چه در جدال‌های رو در رو و چه در رقابت با سایر تیم ها کم کارت از آب در می آید.امری که احتمالا امشب نیز شاهد آن باشیم.

علاوه بر این احتمالا این دیدار یک رقابت کم کرنر در مجموع خواهد بود.چون تیم اوکراین به دنبال استفاده از ضد حملات بوده و سعی خواهد کرد یک رقابت و بازی دفاعی را پشت سر بگذارد. از طرف مقابل تیم فرانسه نیز با حفظ توپ بالا بی‌گدار به آب نخواهد زد.