پیش بازی دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و فولاد خوزستان:

 

هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر ایران، لیگ خلیج فارس امروز با برگزاری یک دیدار بین تیم های بالای جدولی آغاز خواهد شد.

رقابتی بین شاگردان علیرضا منصوریان و جواد نکونام دو مربی و بازیکن استقلالی که امروز باید شاگرانشان را رو در روی یکدیگر قرار دهند.

دیدار امروز روز به دلیل حضور تیم فولاد در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا زودتر از سایر دیدارهای این هفته برگزار خواهد شد.

دیداری بین دو تیم بالای جدولی که در رده‌های چهارم و ششم جدول قرار گرفته. تنها تفاضل است که میان آنها تفاوت ایجاد کرده است.

نحوه عملکرد این دو تیم به گونه‌ای بوده است که آنها می‌توانند به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا فصل بعد امیدوار باشند.بنابراین این دیدار یک رقابت شش امتیازی محسوب شده و می‌تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز دنبال شود.از این رو تیم تحلیلی و مقایسه ای سایت ما در نظر گرفت.که برای بخش پیش بازی امروز این دیدار را آماده و در اختیار کاربران خود قرار دهد.دیداری که از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه در شهر اراک برگزار خواهد شد.

 

مقایسه وضعیت دو تیم و تحلیل آماری آنها:

 

همانطور که گفته شد این دو تیم هم اکنون با کسب ۲۶ امتیاز در جدول رده بندی در رتبه‌های چهارم و ششم قرار گرفته‌اند.

البته فولاد نسبت به آلومینیوم یک دیدار کمتر برگزار کرده می‌تواند با پیروزی در آن دیدار سه امتیاز با حریف امروز خود فاصله ایجاد کند.

شاگردان جواد نکونام این فصل یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را در اختیار داشته. از لحاظ جدول خطوط دفاعی در جایگاه‌ سوم قرار دارند.

از طرف مقابل اما خط حمله این تیم آمار خوبی نداشته. در طبقه هم مسابقه قبلی تنها توانست ۱۷ بار دروازه حریفان را باز کند.

همین آمار باعث شده که بازی‌های تیم فولاد معمولاً کمبل و کم افت و خیز از آب در بیاید.

از طرف مقابل آلومینیوم نیز توانست در ۱۸ مسابقه قبلی ۱۸ گل به ثمر برساند. دقیقاً مانند تیم فولاد میانگین یک گل در هر مسابقه را ثبت کرده است.

خط دفاعی تیم آلومینیوم اراک نیز تا قبل از بازی با تیم سپاهان که با نتیجه عجیب ۶ بر ۱ به نفع تیم اصفهانی خاتمه یافت آمار خوبی داشتند.اما بعد از آن آمار شان در جدول به شکل عجیبی افول کرد.

اگر بخواهیم وضعیت آلومینیوم را در بازی های خانگی و وضعیت فولاد را در بازی‌های خارج از خانه مقایسه کنیم متوجه می شویم که وضعیت آنچنان باب میل دو تیم نیست.

آلومینیوم از ۹ دیدار خانگی خود تنها توانسته سه برد به دست بیاورد. در ۴ دیدار نیز به نتیجه مساوی رضایت داده است.تا از از ۲۷ امتیاز ممکن تنها ۱۳ امتیاز خانگی را جمع آوری کرده باشد.

البته تعداد باخت های این تیم در بازی‌های خانگی نیز کم می باشد.به طوری که آنها تنها دو بار در خانه تن به شکست داده اند.

از طرف مقابل تیم فولاد خوزستان نیز عملکرد ضعیفی را در بازی‌های خارج از خانه به ثبت رسانده.به طوری که از ۹ دیدار خارج از خانه این فصل خود تا به این جا تنها یک بار موفق به پیروزی شده.در ۸ مسابقه دیگر ۵ تساوی و سه شکست در کارنامه این تیم دیده می شود.

 

بازی رفت دو تیم نیز در خوزستان با تساوی صفر بر صفر خاتمه یافت.

 

پیش بینی و شرط‌بندی این پیش بازی:

 

وضعیت و شرایط دو تیم در خطوط هجومی خود به گونه‌ای است که به نظر نباید انتظار یک بازی پرگل را از این دو تیم داشته باشیم.

احتمالاً حداکثر گل‌های این دیدار دو گل باشد مگر اینکه یک اتفاق عجیب و غریب روی دهد یا این که در ابتدای بازی یک تیم به گل برسد.

 

در قسمت نتیجه نیز به نظر می رسد این دیدار در نیمه اول با تساوی خاتمه یافته. در مجموع نیز آلومینیوم حداقل بتواند از فولاد یک امتیاز را بگیرد تا در بازی خانگی شکست نخورد‌.

 

علاوه بر این ها احتمالا در این دیدار شاهد کرنرهای کمی نیز خواهیم بود.در آپشن کرنرها و در بخش مجموع آن ها می‌توان از گزینه‌های Under7.5 /8 بهره برد.