پیش بازی دیدار ایتالیا و بلژیک:

 

حساس‌ترین و مهمترین جدال مرحله یک چهارم نهایی رقابت های یورو امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در کشور آلمان شهر مونیخ در ورزشگاه آلیانز آرنا برگزار خواهد شد.

دیدار بین تیم های بلژیک و ایتالیا که به فینال زودرس بازی ها نیز لقب گرفته است امشب باید در حالی برگزار شود. که برنده این دیدار باید به مصاف برنده دیدار اسپانیا و سوئیس در مرحله نیمه‌نهایی برود.

 

رقابت امشب قطعاً یکی از زیباترین بازی‌های یورو خواهد شد. جدال ستارگان دو تیم در دو سوی میدان می‌تواند صحنه های بسیار زیبا و جذابی را در مستطیل سبز آلیانز آرنا رقم بزند.

 

این دو تیم یکی از از سه تیمی بودند که با کسب ۹ امتیاز کامل از دیدارهای خود به مرحله حذفی رسیده اند. در اولین مرحله حذفی نیز توانسته اند رقیبان خود را پشت سر بگذارند تا به یکدیگر برسند.

 

به عقیده بسیاری از کارشناسان برنده دیدار امشب یک پای فینال و حتی قهرمان رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ بوده و به همین دلیل این بازی از حساسیت های بالایی برخوردار بوده. از همین رو تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است. که برای این دیدار یک مطلب پیش بازی تهیه و آن را با شما به اشتراک بگذارد.

 

مطلبی که شما میتوانید آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

شیاطین سرخ فوتبال اروپا در رده ملی یعنی تیم ملی بلژیک در حال حاضر در صدر جدول رنکینگ جهانی قرار داشته و از طرف مقابل تیم ملی ایتالیا رده هفتم رنکینگ جهانی را از آن خود کرده است.

 

ایتالیا در حال حاضر یکی از آماده ترین تیم های اروپایی محسوب می شود.

از آخرین شکست آنان بیش از دو سال می گذرد.در واقع آن‌ها در ۳۱ مسابقه قبلی شکستی را تجربه نکرده. تمامی ۱۲ دیدار گذشته خود را با برد پشت سر گذاشته‌اند.

آنها حتی در ۱۱ مسابقه گلی دریافت نکرده بودند تا اینکه مقابل اتریش دروازه خود را باز شده دیدند.

 

از طرف مقابل بلژیک نیز در ۱۳ مسابقه قبلی شکستی متحمل نشده و ۵ دیدار اخیر را با برد پشت سر گذاشته است.

 

بلژیکی‌ها با برتری ۱ بر ۰ مقابل قهرمان دوره قبل یعنی بلژیک به این مرحله رسیده . ایتالیا در اوقات تلف شده توانست اتریش را با نتیجه ۲ بر ۱ از پیش رو بردارد.

 

در ۴ دیدار رو در رو اخیر دو تیم ۲ برد سهم آتزوری بوده و در ۱ دیدار بلژیک توانسته حریف را شکست دهد. ۱ مسابقه نیز با نتیجه مساوی به اتمام رسیده است.حال باید دید در رقابت حساس امشب چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد.

 

پیش‌بینی نتیجه و اتفاقات پیش بازی این دیدار:

 

دو تیم از لحاظ فنی و تاکتیکی و حتی مهره‌ای در اوج قرار داشته و وضعیت بسیار مناسبی دارند. به همین دلیل احتمالاً امشب شاهد یک دیدار نزدیک و هیجان انگیز باشیم. دیداری که شاید برنده آن در وقت اضافه یا حتی ضربات پنالتی مشخص شود.

 

علاوه بر این احتمالاً دیدار امشب یک رقابت کم گل از آب در بیاید که حداکثر ۲ گل در آن ببینیم.

 

نکته دیگری که برای شرط بندی دیدار امشب مهم است تعداد کرنرهای این مسابقه می باشد .که احتمالاً بیش از ۱۰ کرنر را در این مسابقه ببینیم.