هفته بیستم رقابت‌های سری آ ایتالیا امشب با چندین دیدار پیگیری می شود که در یکی از مهمترین و احتمالا زیباترین بازی ها آتالانتا در یک دیدار تکراری بعد از چند روز در خانه و منطقه برگامو میزبان عقاب‌های پایتخت ایتالیا یعنی لاتزیو می باشد.

این دیدار امروز از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود.

این رقابت چند روز پیش در جام حذفی نیز تکرار شده است که در آن مسابقه آتالانتا توانست لاتزیو را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد و حال با توجه به پیروزی آتالانتا در آن دیدار لاتزیو در این دیدار خارج از خانه به دنبال انتقام آن شکست و حذف از جام حذفی فوتبال ایتالیا می باشد.

پیش بازی دیدار آتالانتا و لاتزیو:

دو تیم در شرایطی به همدیگر می رسند که از لحاظ آمار در بازی های اخیر لیگ بسیار و مناسبی را داشته و امروز می توانم با پیروزی در این دیدار خود را به عنوان مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد نیز معرفی نمایند.

حال با همه این اوصاف تیم تحلیلی سایت ایران بت در نظر گرفته است.که یک مطلب پیش بازی از جدال شاگردان گاسپرینی و اینزاگی تهیه کرده و آن را در اختیار کاربران قرار دهد.

مقاله و مذهبی که می توانید آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

مقایسه آماری و وضعیت دو تیم:

همان‌طور که گفتیم وضعیت دو تیم در هفته‌های اخیر سری a بسیار خوب بوده است.

به‌طوری‌که آتالانتا در ۱۴ بازی اخیر در لیگ که شکستی را تجربه نکرده است.از طرف مقابل لاتزیو نیز با چهار برد پیاپی پا هفته‌های گذشته پا به زمین برگامو خواهد گذاشت.

عقاب ها در حال حاضر تنها دو امتیاز با آتالانتا فاصله دارند. با سی و چهار امتیاز در رتبه هفتم جدول رده بندی قرار گرفته اند.

شاید اگر نتایج ضعیف آن ها در نیم ابتدای کار نبود اکنون جز سه تیم برتر لیگ محسوب می شدند.

همین شرایط برای آتالانتا و شاگردان گاسپرینی نیز صدق می کند. آن ها در ابتدای فصل عملکرد خوبی را نداشتند.اما هرچه که از مسابقات گذشت شرایط آن ها نیز بهتر شد. اکنون به نظر آن ها و اینتر آماده ترین تیم های فوتبال ایتالیا محسوب می شوند.

در ۵ هفته اخیر لیگ لاتزیو چهار پیروزی و یک تساوی در کارنامه خود می‌بیند.از طرف مقابل آتالانتا نیز ۳ برد و ۲ تساوی را برای خود به دست آورده است.

مقایسه آماری و وضعیت دو تیم:

البته لاتزیو در خط دفاعی مشکلاتی دارد.آن ها در میان هشت تیم بالای جدول بعد از تیم همشهری شان یعنی رم دومین خط دفاع ضعیفه نیمه بالای جدول را به خود اختصاص داده‌اند. از طرف مقابل آتالانتا نیز دومین خط حمله برتر لیگ را بعد از اینتر در اختیار دارد.

همین عوامل باعث شده است که بازی های اخیر این هفته های این دو تیم پر گل از آب در بیاید.به طوری که پنج دیدار از شش دیدار اخیر لاتزیو و ۸ مسابقه از ۱۰ مسابقه قبلی آتالانتا حداقل دو گل را در بر داشته است.

این امر در بازی های رو در رو این دو تیم نیز صدق می کند.

به طوری که در پنج دیدار از شش دیدار اخیر دو تیم بیش از ۲ گل در هر مسابقه زده شده است. هر دو تیم نیز موفق به گلزنی شده اند.

آمار کلین شیت ها نیز همین امر را تایید می‌کند.چون لاتزیو ۴ و آتالانتا ۶ بازی است که در مقابل یکدیگر کلین شیت نکرده‌اند.

آمار پنج بازی اخیر رو در رو دو تیم در لیگ نیز کاملا به سود پسران برگامو می‌باشد.به طوری که آنان در پنج بازی اخیر چهار پیروزی و یک تساوی را در برابر لاتزیو کسب کرده‌اند.به هر حال باید دید در بازی امروز چه نتیجه ای رقم می خورد.

پیش بینی و شرط بندی دیدار:

وضعیت آلان تا و شرایط خوب و نرمال این تیم چه در روزها و هفته‌های اخیر و چه در مقابل لاتزیو شرایط را برای برد این تیم مهیا می سازد و باعث می شود.که اکثریت کارشناسان شرکت بندان و حتی سایت های پیش بینی احتمال برد این تیم را بیشتر از رقیب امروز خود تصور کنند.

از طرف مقابل آمار و ارقام گلزنی و بازی های اخیر و رو در روی دو تیم این نوید را به همه می دهد.که شاهد یک بازی زیبا و جذاب و پرگل از سوی این دو تیم باشیم.به طوری که احتمالاً حداقل دو یا سه گل را در این دیدار ببینیم.نکته که می‌تواند برای شرط‌بندی نیز بسیار مهم و حائز اهمیت باشد.