پیش بازی آتلتیکومادرید و لوانته:

هفته بیست و چهارم رقابت های لالیگا اسپانیا امروز و امشب پیگیری می شود و در یکی از مهم ترین بازی های روز دوم رقابت های لالیگا شاگردان سیموئنه در تیم آتلتیکومادرید در شهر مادرید و ورزشگاه متروپولیتانو میزبان آبی و اناری پوشان لوانته خواهند بود.

دیداری که با توجه به بازی تیم مادریدی در لیگ قهرمانان اروپا یک پیش زمینه محسوب شده اما با وجود این موضوع هم آتلتیکویی ها نباید امتیازی از دست بدهند چون می دانند که دو تیم رئال و بارسا به دنبال لغزش آن ها برای نزدیک تر شدن به صدر جدول هستند.

حال با توجه به این موضوعات تیم تحلیلی سایت در نظر گرفته است.که یک مطلب پیش بازی را برای این دیدار آماده کرده و آن را با کاربران خود به اشتراک بگذارد.

مطلبی در قالب یک مقاله تحلیلی که می توانید آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

 

مقایسه آماری و وضعیت دو تیم:

آتلتیکو مادرید از ۲۲ بازی قبلی خود ۵۵ امتیاز کسب کرده است تا با شش امتیاز بیشتر نسبت به تیم دوم رئال مادرید و یک بازی کمتر نسبت به این تیم در جایگاه نخست جدول رده بندی این فصل لالیگا تا به اینجا جای گرفته است.

از طرف مقابل لوانته ۲۳ بازی انجام داد و ۲۸ امتیاز کسب کرد تا با این تعداد امتیاز در رده یازدهم جدول قرار بگیرد. این تیم با منطقه سقوط یعنی رتبه هجدهم تنها ۷ امتیاز واسه داشته و آنها به خوبی می دانند.که برای باقی ماندن در لالیگا باید در بازی‌های خود امتیازات بیشتری کسب کرده تا خطر سقوط را حس نکنند.

البته آبی و اناری پوشان لبانت ۴ بازی است.که طعم پیروزی را نچشیده‌اند و از طرف مقابل آتلتیکو مادرید نیز ۷ بازی است که باختی را در کارنامه خود نمی بیند. هر چند که تیم مادریدی بر خلاف بازی های ابتدایی فصل و فصول گذشته در این مقطع فصل در بسته نگه داشتن دروازه خود عاجز مانده و در ۶ بازی گذشته دروازه‌اش باز شده است.امری که برای لوانته ۴ بازی اخیر اتفاق افتاده است.

همین امر باعث شده است که پنج دیدار از شش مسابقه قبلی آتلتیکو بیش از دو گل داشته باشد.

وضعیت در بازی های رودررو نیز کاملاً به سود سفید و قرمز پوشان مادریدی می باشد.به طوری که آنها در ۷ دیدار رو در روی گذشته در مقابل لوانته هم شکست را تجربه نکرده. در ۱۱ بازی گذشته موفق به گشودن دروازه حریف شده‌اند و حال باید دید که آیا امشب می‌تواند این آمارها را تداوم بخشند یا که خیر.

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی :

وضعیت شاگردان سیمئونه و عزم جذب آنها برای قهرمانی در این فصل به گونه‌ای است.که انتظار نمی رود در بازی های خانگی در مقابل تیمهای نیمه پایین جدول امتیاز بدهند.هر چند که تیم‌های حریف در مقابل آنها سبک دفاعی را به نمایش بگذارند. پس به نظر می رسد که امشب بتوانیم شاهد برد اتلتیکو مادرید در این دیدار باشیم.

علاوه بر این احتمالا شاهد یک بازی نسبتاً پر گل با تعداد گلهای بیش از دور خواهیم بود.

در بخش شوتهای در چهارچوب نیز قطعاً برد در این دیدار با تیم میزبان یعنی آتلتیکو مادرید خواهد بود.چون آنها هستند که به دنبال پیروزی در این دیدار بوده و قطعاً حملات زیادی را بر روی دروازه حریف شکل خواهند داد.