پخش زنده فوتبال از سایت ایران بت:

 

درشبی که لیگ قهرمانان اروپا در مرحله حذفی دور یک هشتم نهایی به اتمام می‌رسد و علاوه بر دیدار امشب لیگ قهرمانان رقابت‌های مهم دیگری نیز برگزار خواهد شد باز هم تیم تحلیلی و پخش زنده سایت ایران بت در کنار شما خواهد بود تا با پخش مستقیم دیدارهای مهم امشب بستری را فراهم کند که کاربران بتوانند به راحتی به لینک پخش بازی‌ها دسترسی پیدا کرده و برای مشاهده آنها مشکلی نداشته باشند.

حال مادر اینجایم که امروز نیز مانند تمامی روزهای دیگر کنداکتور پخش زنده امشب را برای شما معرفی نماییم پس با ما همراه باشید.

 

کنداکتور پخش زنده امروز ۲۴ فوریه یا همان ششم اسفند ماه به شرح زیر است:

 

لیگ قهرمانان اروپا:

1.آتالانتا _ رئال مادرید:

دیدارهای پایانی مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا امشب برگزار می شود و در یکی از این دیدارها پرافتخارترین تیم اروپایی یعنی رئال مادرید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در شهر برگامو ایتالیا میهمان تیم آتالانتا و شاگردان گاسپرینی خواهد بود.

رقابتی که با توجه به مصدومان پرتعداد رئال باعث نگرانی بسیاری از هواداران این تیم شده است و باید دید که در این دیدار چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

 

2.مونشن گلادباخ _ منچسترسیتی:

آماده ترین تیم این روزهای فوتبال اروپا یعنی منچسترسیتی انگلیس نیز امشب بازی مرحله یک هشتم نهایی خود را برگزار خواهد کرد.

رقابتی که در بوداپست مجارستان به میزبانی تیم بورسیا مونشن گلادباخ برگزار شده. شاگردان پپ گواردیولا باید در یک زمینه بیطرف میهمان تیم گلادباخ باشند.

این انتخابات نیز مانند دیگر دیدار از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

 

لیگ اروپا:

1.تاتنهام _ ولفسبرگر:

یکی از دیدارهای برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا نیز امشب در شهر لندن انگلستان میان تیم های تاتنهام و ولفسبرگر برگزار خواهد شد.

جایی که شاگردان مورینیو از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه میزبان رقیب اتریشی خود خواهند بود.

 

لالیگا اسپانیا:

1.بارسلونا _ الچه:

اما امشب یک دیدار معوقه از هفته اول لالیگا نیز بین تیم‌های بارسلونا و الچه برگزار خواهد شد.

رقابتی که از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به میزبانی ورزشگاه نیوکمپ برگزار شده. شاگردان رونالد کومان اگر می خواهند امید قهرمان شدن شان همچنان زنده بماند باید این دیدار را با برد پشت سر بگذارند.