سایت در اقدامی مفید سعی کرده است هر روز مهمتر این بازی ها را به طور زنده و مستقیم برای کاربران خود پخش نماید بت‌هایی که می‌توانند علاوه بر فراهم کردن بستری برای شرط بندی و پیش بینی باعث سرگرمی بینندگان نیز شوند.

این برنامه ریزی به گونه ای است که هر روز و به طور منظم به انجام می رسد و امروز دوشنبه یازدهم بهمن ماه نیز از این قاعده مستثنا نخواهد بود و این یعنی تیمه تحلیلی و پخش زنده سایت  در نظر گرفته است که امروز نیز مانند تمامی روزهای گذشته مهم ترین بازی ها را به طور زنده و مستقیم از شبکه های تعبیه شده بر روی پلتفرم سایت خود پخش نماید.

رقابت هایی که با توجه به ابتدای هفته اروپا از لیگ ایران اسپانیا و لیگ برتر جزیره می باشند و هر کدام می تواند تماشاگر ویژه و خاص خود را داشته باشند.

پس اگر می‌خواهید با جدول پخش زنده امروز آشنا شوید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید:

 

لیگ برتر جزیره:

1.منچسترسیتی _ ولورهمپتون:

هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر جزیره امشب با یک دیدار آغاز می‌شود که در این رقابت ها تیم صدرنشین منچستر سیتی در ورزشگاه خانگی خود اتحاد و در شهر منچستر میزبان ولورهمپتون خواهد بود.

رقابتی که از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران برگزار می شود.

 

جام حذفی آلمان:

1.گلادباخ _ دورتموند:

مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای جام حذفی فوتبال آلمان امشب با برگزاری یک دیدار ز می‌شود که در این دیدار که مهمترین و حساس ترین جدال این مرحله نیز محسوب می‌شود گلادباخ در ورزشگاه خانگی خود بورسیا پارک و از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه میزبان زنبور های فوتبال آلمان یعنی دورتموند می باشد.

 

سری آ ایتالیا:

1.لاتزیو _ تورینو:

فوتبال باشگاهی ایتالیا نیز امشب با برگزاری دو دیدار با رده هفته بیست و پنجم می شود.

هفته ای که دیدار آغازین آن میان لاتزیو و تورینو در ورزشگاه خانگی تیم لاتزیو یعنی ورزشگاه المپیک و از ساعت ۲۱ امشب برگزار می شود.

 

2.یوونتوس _ اسپتزیا:

دیگر دیدار امشب فوتبال ایتالیا را با بانوی پیر اروپا یعنی یوونتوس در برابر اسپتزیا برگزار می‌کند.

جدالی که از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به میزبانی ورزشگاه آلیانز شهر تورین برگزار خواهد شد.