پخش زنده فوتبال های اروپایی از سایت ایران بت:

روزهای شنبه و یکشنبه که آخر هفته در اروپا محسوب می شود.معمولاً تعداد زیادی بازی در لیگ‌های معتبر اروپایی برگزار شده.تیم ها بازی های هفته جاری خود را به انجام خواهند رساند.

حال امروز نیز از این قضیه مستثنا نمی باشد. تعداد بازی‌های زیادی در نقاط مختلف جهان و لیگ های متفاوت برگزار شده.که علاقه مندان فوتبال می توانند این بازی ها را به طور زنده و مستقیم از سایت ما مشاهده نمایند.

رقابت هایی که با توجه به حضور تیم های معتبر و سطح اول طرفداران و تماشاگران زیادی را به خود جذب خواهد کرد.تا علاوه بر پیش بینی و شرط بندی به مشاهده بازی ها نیز بپردازند

حال تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است.که امروز نیز مانند روزهای دیگر مهم ترین بازی ها را به طور زنده و مستقیم از سایت خود برای کاربران پخش نماید.

بازی هایی که جدول پخش آن به شرح زیر می باشد:

جدول پخش زنده یکشنبه  ۲۵ آپریل به شرح زیر است:

 

لیگ برتر جزیره:

لیدزیونایتد – منچستریونایتد:

هفته سی و سوم رقابت های لیگ برتر جزیره امروز نیز پیگیری می شود.که در یکی از این مسابقات شاگردان مارچلو بیلسا در تیم لیدز از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه میزبان منچستریونایتد خواهند بود.

جدالی که می‌تواند یک بازی انتقامی بعد از شکست سنگین دور رفت برای لیدز باشد.

 

جام اتحادیه انگلیس:

منچسترسیتی – تاتنهام:

فینال جام اتحادیه انگلیس بین تیم های منچستر سیتی و تاتنهام امشب از ساعت ۲۰ در ورزشگاه ومبلی لندن و به صورت تک بازی برگزار خواهد شد.

 

لالیگا اسپانیا:

ویارئال – بارسلونا:

در روز ما قبل پایانی هفته ۳۲ ام لالیگا اسپانیا دو دیدار حساس برگزار می شود که در یکی از این بازی‌ها بارسلونا باید در یک دیدار سخت و دشوار از ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه میزبان شاگردان اونای امری در تیم ویارئال باشد‌.

 

آتلتیک بیلبائو – آتلتیکومادرید:

صدرنشین این فصل لالیگا اسپانیا یعنی آتلتیکو مادرید امشب از هفته سی و دوم لالیگا اسپانیا و از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه باید در یک دیدار سخت در ورزشگاه سن مامس به مصاف بیلبائو برود.

 

سری آ ایتالیا:

اینتر – هلاس ورونا:

صدرنشین سری آ ایتالیا در هفته سی و سوم این رقابت ها از ساعت ۱۷ در ورزشگاه خانگی خود در شهر میلان میزبان تیم هلاس ورونا خواهد بود.