پخش زنده فوتبال های اروپایی از سایت ایران بت:

روزهای شنبه و یکشنبه که آخر هفته در اروپا محسوب می شود معمولاً تعداد زیادی بازی در لیگ‌های معتبر اروپایی برگزار شده و تیم ها بازی های هفته جاری خود را به انجام خواهند رساند.

حال امروز نیز از این قضیه مستثنا نمی باشد و تعداد بازی‌های زیادی در نقاط مختلف جهان و لیگ های متفاوت برگزار شده که علاقه مندان فوتبال می توانند این بازی ها را به طور زنده و مستقیم از سایت ایران بت مشاهده نمایند.

رقابت هایی که با توجه به حضور تیم های معتبر و سطح اول طرفداران و تماشاگران زیادی را به خود جذب خواهد کرد تا علاوه بر پیش بینی و شرط بندی به مشاهده بازی ها نیز بپردازند

حال تیم تحلیلی سایت ایران بت در نظر گرفته است که امروز نیز مانند روزهای دیگر مهم ترین بازی ها را به طور زنده و مستقیم از سایت خود برای کاربران پخش نماید.

بازی هایی که جدول پخش آن به شرح زیر می باشد:

 

جدول پخش زنده یکشنبه 28 فوریه به شرح زیر است:

 

لیگ برتر انگلیس:

1.لسترسیتی _ آرسنال:

در یکی از دو دیدار آغازین روز دوم هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس امروز و از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه تیم لسترسیتی در ورزشگاه کینگ پاور میزبان توپچی‌های لندن خواهد بود.

 

2.چلسی _ منچستریونایتد:

اما در مهمترین دیدار این هفته لیگ برتر جزیره شاگردان توخل در ورزشگاه خانگی خود یعنی استمفوردبریج شهر لندن و از ساعت ۲۰ میزبان شیاطین سرخ خواهند بود.

دیداری که قطعا می تواند جذابیت ها و حساسیت های ویژه ای داشته باشد.

 

لالیگا اسپانیا:

1.ویارئال _ آتلتیکومادرید:

صدرنشین این فصل لالیگا تا به اینجای کار در هفته بیست و پنجم رقابت‌های این لیگ از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه امشب در ورزشگاه خانگی زیردریایی های زرد میهمان ویارئال خواهد بود رقابتی که با توجه به نتایج اخیر آتلتیکو مادرید می توانند برای آنها مشکل ساز شود و امید رئال با بارسلونا را برای قهرمانی در لالیگا را بیشتر سازد.

 

 

سری آ ایتالیا:

1.اینتر _ جنوا:

صدرنشین مقتدر سری آ ایتالیا این هفته در ورزشگاه خانگی خود یعنی جوزپه مه آ تزا میزبان جنوا خواهد بود.

جدالی که از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

 

2.رم _ میلان:

اما در یکی از بازی های مهم این هفته فوتبال ایتالیا تیم های رم و میلان از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه خانگی تیم رم و به میزبانی جالوروسی به مصاف هم خواهند رفت.