پخش زنده فوتبال های اروپایی از سایت ایران بت:

روزهای شنبه و یکشنبه که آخر هفته در اروپا محسوب می شود معمولاً تعداد زیادی بازی در لیگ‌های معتبر اروپایی برگزار شده و تیم ها بازی های هفته جاری خود را به انجام خواهند رساند.

حال امروز نیز از این قضیه مستثنا نمی باشد و تعداد بازی‌های زیادی در نقاط مختلف جهان و لیگ های متفاوت برگزار شده که علاقه مندان فوتبال می توانند این بازی ها را به طور زنده و مستقیم از سایت ایران بت مشاهده نمایند.

رقابت هایی که با توجه به حضور تیم های معتبر و سطح اول طرفداران و تماشاگران زیادی را به خود جذب خواهد کرد تا علاوه بر پیش بینی و شرط بندی به مشاهده بازی ها نیز بپردازند

حال تیم تحلیلی سایت ایران بت در نظر گرفته است که امروز نیز مانند روزهای دیگر مهم ترین بازی ها را به طور زنده و مستقیم از سایت خود برای کاربران پخش نماید.

بازی هایی که جدول پخش زنده آن به شرح زیر می باشد:

 

لیگ برتر انگلیس:

1.منچسترسیتی _ وستهام:

جدال ابتدایی هفته بیست و ششم لیگ برتر جزیره، می تواند یکی از حساس ترین و زیباترین بازی های این هفته لیگ انگلیس از آب در بیاید.

جایی که تیم آماده منچسترسیتی در ورزشگاه خانگی خود و از ساعت 16 میزبان وستهام شگفتی ساز خواهد بود.

 

لالیگا اسپانیا:

1.سویا _ بارسلونا:

در ادامه هفته بیست و پنجم لالیگا امشب چندین دیدار برگزار می شود.که در یکی از این دیدارها و از ساعت 18 و 45 دقیقه تیم های سویا و بارسلونا به مصاف هم خواهند رفت.

دو تیمی که در هفته های اخیر لیگ شرایط خوبی داشته و باید دید که امشب چه نتیجه ای را رقم خواهند زد.

این دیدار در ورزشگاه سانچز پیس خوآن شهر سویل برگزار می شود.

 

بوندسلیگا آلمان:

1.بایرن مونیخ _ کلن:

هفته 23 ام فوتبال باشگاهی آلمان نیز امشب پیگیری می شود.که در یکی از بازی ها باواریایی ها در خانه میزبان تیم کلن خواهند بود.

این دیدار از ساعت 18 برگزار خواهد شد.

 

 

2.لایپزیگ _ گلادباخ:

نزدیک ترین تعقیب کننده بایرن صدرنشین، یعنی لایپزیگ امشب در یک دیدار سخت و حساس در خانه و از ساعت 21 میزبان گلادباخ می باشد.

 

سری آ ایتالیا:

1.هلاس ورونا _ یوونتوس:

امروز و امشب و در آغاز هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا چندین دیدار برگزار می شود.که در یکی از بازی ها بانوی پیر در یک دیدار خارج از خانه و از ساعت 23 و 15 دقیقه میهمان هلاس ورونا خواهد بود.