پخش زنده فوتبال های اروپایی:

روزهای شنبه و یکشنبه که آخر هفته در اروپا محسوب می شود معمولاً تعداد زیادی بازی در لیگ‌های معتبر اروپایی برگزار شده و تیم ها بازی های هفته جاری خود را به انجام خواهند رساند.

حال امروز نیز از این قضیه مستثنا نمی باشد . تعداد بازی‌های زیادی در نقاط مختلف جهان و لیگ های متفاوت برگزار شده. که علاقه مندان فوتبال می توانند این بازی ها را به طور زنده و مستقیم از سایت ما مشاهده نمایند.

رقابت هایی که با توجه به حضور تیم های معتبر و سطح اول طرفداران و تماشاگران زیادی را به خود جذب خواهد کرد. تا علاوه بر پیش بینی و شرط بندی به مشاهده بازی ها نیز بپردازند

حال تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است .که امروز نیز مانند روزهای دیگر مهم ترین بازی ها را به طور زنده و مستقیم از سایت خود برای کاربران پخش نماید.

بازی هایی که جدول پخش آن به شرح زیر می باشد:

 

جدول پخش زنده یکشنبه ۱ می به شرح زیر است:

 

لیگ برتر جزیره:

چلسی – فولام:

هفته سی و چهارم رقابت های لیگ برتر جزیره امروز و امشب با برگزاری چندین دیدار پیگیری می‌شود. که در یکی از این بازی ها که در دربی لندن نیز محسوب می‌شود. تیم‌های چلسی و فولام از ساعت ۲۱ به وقت تهران در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف هم خواهند رفت.

 

 

لالیگا اسپانیا:

الچه – آتلتیکو مادرید:

صدرنشینی این روزها و امسال فوتبال لالیگا اسپانیا یعنی تیم آتلتیکو مادرید امروز باید بازی هفته سی و چهارم خود را از ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه در خانه تیم ته جدولی الچه برگزار نماید.

 

رئال مادرید – اوساسونا:

دیگر تیم مادریدی مدعی کسب عنوان قهرمانی لالیگای این فصل یعنی رئال مادرید نیز امشب بازی هفته سی و چهارم خود را برگزار خواهد کرد.

دیداری که بین این تیم و اوساسونا از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آلفردو دی استفانو شهر مادرید به انجام خواهد رسید.

 

سری آ ایتالیا:

کروتونه – اینتر:

صدرنشین بدون رقیب این فصل فوتبال باشگاهی ایتالیا یعنی اینتر که برای قهرمانی از پنج هفته باقی مانده فقط به کسب ۴ امتیاز نیاز دارد. امشب باید از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در خانه تیم انتهای جدولی کروتونه به میدان برود.هفته سی و چهارم رقابتهای سری آ خود را نیز پشت سر بگذارد.

 

میلان – بنونتو:

دیگر تیم شهر میلان به ناگاه از منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نیست فاصله گرفت. امشب باید برای زنده نگهداشتن امیدهای کسب سهمیه خود در ورزشگاه سن سیرو و از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در مقابل بنونتو صف‌آرایی کند