پخش زنده فوتبال در سایت امروز نیز مانند تمامی روزهای گذشته ادامه خواهد داشت و در روز و شبی که لیگ قهرمانان اروپا وارد مرحله حذفی می‌شود تیم تحلیلی سایت در نظر گرفته است که مهمترین بازی ها و رقابت‌های امروز را که در کنار لیگ قهرمانان اروپا برگزار می‌شود را به طور زنده و مستقیم برایتان پخش نماید. رقابت ها و دیدارهایی که به طور قطع و یقین تحت تاثیر برگزاری مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته و شاید تماشاگران و طرفداران کمتری برای مشاهده داشته باشد اما قطعاً برای پیش بینی و شرط بندی می توانند جذاب و هیجان انگیز باشند.

پس برای اطلاع از جدول پخش زنده امروز با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

 

کنداکتور پخش زنده امروز سه‌شنبه ۱۶ فوریه مصادف با ۲۸ بهمن ماه:

 

لیگ قهرمانان اروپا:

 

1.بارسلونا _ پاری سن ژرمن:

مرحله یک شانزدهم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا از امشب آغاز می شود و هر شب با انجام دو دیدار پیگیری خواهد شد.

حال در یکی از دیدارهای امشب که مهم‌ترین بازی این مرحله نیز به نوعی محسوب می شود شاگردان رونالد کومان در بارسلونا از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه خانگی خود نیوکمپ در ایالت کاتالان میزبان یاران کیلیان امباپه در ی‌سن‌ژرمن خواهند بود.

رقابتی که می تواند بسیار زیبا جذاب و هیجان انگیز دنبال شود.

 

2.لایپزیگ _ لیورپول:

دیگر دیدار امشب لیگ قهرمانان اروپا را لایپزیک و لیورپول برگزار خواهند کرد.

دیداری که به میزبانی تیم آلمانی اما در کشور مجارستان و شهر بوداپست برگزار خواهد شد دلیل این امر نیز محدودیت های ورود به کشور آلمان به دلیل ویروس کرونا می‌باشد.

این رقابت نیز مانند دیگر رقابت امشب و ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود باید دید که در جدال دو مربی خوش‌فکر آلمانی یعنی ناگلزمن و کلوپ کدام یک موفق خواهند بود.

 

3.پرستون _ واتفورد:

هفته سی ام چمپیونشیپ انگلیس امشب با چندین دیدار پیگیری می شود.که در در نخستین دیدار این رده چهارمین واسپرت در خانه تیم یازدهم جدولی پرستون به میدان خواهد رفت.

این دیدار از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

 

4.لوتون _ کاردیف:

در آخرین دیدار روز اول هفته سی ام نیز امشب تیم پانزدهم جدولی لوتون در ورزشگاه خانگی خود و از ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه میزبان کاردیف خواهد بود.

کاردیف ایکه در رتبه هفتم جدول رده بندی قرار گرفته است. برای باقی ماندن در موقعیت پلی‌آف صعود باید دیدارهای باقیمانده را با برد پشت سر بگذارد.

 

5.توندلا _ ماریتیمو:

دیدار حساس و مهم انتهایی هفته نوزدهم لیگ برتر پرتغال نیز امشب میان دو تیم پایین جدولی توندلا و ماریتیمو برگزار می‌شود.

رقابتی میان تیم‌های سیزدهم و چهاردهم جدول رده‌بندی که از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه در خانه توندلا برگزار شده. یک دیدار شش امتیازی محسوب می‌شود چون دو تیم با منطقه سقوط فاصله ای ندارند و تنها در صورت پیروزی در این دیدار می‌تواند خود را تا حدودی از این منطقه رها سازند