پخش زنده رقابت های فوتبال :

 

مدت‌ها است که وب‌سایت تخصصی ما روزانه در کنار کاربران خود بوده و مهمترین و حساس ترین بازی های روز را به طور زنده و مستقیم برای کاربران خود پخش می نماید.

دیدارهایی که تیم مدیریتی و تحلیلی سایت به‌طور موشکافانه حساس ترین آنها را انتخاب کرده و سعی می کنند که مهمترین و پر تماشاگرترین دیدارهای روز را به طور زنده و مستقیم پخش نمایند.

دیدارهایی که قطعاً جذاب ترین و حساس ترین رقابت های روز بوده و می تواند اوقات بسیار خوبی را برای فوتبال دوستان رقم بزند به خصوص این که دور حذفی مرحله یورو نیز از امروز پیگیری می شود. فوتبال‌ در اروپا به اوج خود می‌رسد. علاوه بر این دیدارهایی نیز از رقابت‌های کوپا‌آمریکا و دیداری از لیگ ایران نیز امروز برگزار خواهد شد.که همه آن‌ها از وب سایت ایران بت قابل دسترسی می باشند.

 

به طور کلی هدف از پخش زنده وب سایت ما این بوده است که علاوه بر سهولت برای دسترسی به لینک پخش زنده بازی ها بستری نیز برای کاربرانی که قصد پیش بینی و شرط بندی بر روی دیدارها را دارند فراهم شود تا بتوانند پیش‌بینی‌های لایو و زنده خود را با توجه به جریانات بازی به ثبت برسانند.

حال ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا جدول‌پخش و یا همان کنداکتور پخش زنده امروز را برایتان شرح دهیم.

کنداکتور پخش زنده امروز :

لیگ برتر ایران:

فولاد خوزستان _ سپاهان اصفهان:

هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ ایران امشب با برگزاری دو دیدار به اتمام می‌رس.که در یکی از این دو دیدار که رقابت انتهایی این هفته محسوب می شود. تیم‌های فولاد و سپاهان باید در شهر اهواز به مصاف هم بروند.

دیداری که می‌تواند یکی از حساس‌ترین رقابت‌های فصل محسوب شود.از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه فولاد آرنا برگزار می‌شود.

 

یورو ۲۰۲۰:

هلند _ جمهوری چک:

در اولین دیدار امشب مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌‌های یورو ۲۰۲۰، تیم ملی هلند از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه‌ باید به مصاف جمهوری چک برود. رقابتی که در بوداپست مجارستان برگزار می شود و باید دید کدام تیم به مرحله بعد راه می یابد.

 

بلژیک _ پرتغال:

در دیگر دیدار امشب رقابت های یورو ۲۰۲۰ تیم‌های ملی بلژیک و پرتغال از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در شهر سویل اسپانیا باید به مصاف هم بروند.

دیداری که قطعا یکی از حساس‌ترین جدال‌های این مرحله بوده که می‌تواند یکی از غول ها و مدعیان قهرمانی را حذف کند.

 

کوپا آمریکا:

برزیل _ اکوادور:

هفته پنجم رقابت‌های کوپا‌آمریکا امشب با برگزاری دو دیدار دیگر برگزار می‌شود.که در یکی از این تیم ملی برزیل مدافع عنوان قهرمانی باید از ساعت ۱ و ۳۰ دقیقه بامداد به مصاف اکوادور برود.

 

ونزوئلا _ پرو:

دیگر دیدار بامداد فردا کوپا آمریکا بین تیم های ونزوئلا پرو برگزار می‌شود.

دیداری که از گروه دوم و از ساعت ۴:۳۰ بامداد به وقت تهران در کشور برزیل به انجام خواهد رسید.