پخش زنده رقابت های فوتبال :

 

مدتهاست که وبسایت ما روزانه در کنار کاربران خود بوده . مهمترین و حساس ترین بازی های روز را به طور زنده و مستقیم برای کاربران خود پخش می نماید.

دیدارهایی که تیم مدیریتی و تحلیلی سایت به‌طور موشکافانه حساس ترین آنها را انتخاب کرده. سعی می کنند که مهمترین و پر تماشاگرترین دیدارهای روز را به طور زنده و مستقیم پخش نمایند.

دیدارهایی که قطعاً جذاب ترین و حساس ترین رقابت های روز بوده و می تواند اوقات بسیار خوبی را برای فوتبال دوستان رقم بزند‌.

دیدارهایی که امشب علاوه بر رقابت‌های دوستانه ملی در قاره اروپا دور رقابت حساس رسمی در فینال یورو زیر ۲۱ سال و دیدار برگشت مرحله پلی‌آف نیمه‌نهایی لالیگا را در بر می‌گیرد.

 

به طور کلی هدف از پخش زنده وب سایت ما این بوده است که علاوه بر سهولت برای دسترسی به لینک پخش زنده بازی ها بستری نیز برای کاربرانی که قصد پیش بینی و شرط بندی بر روی دیدارها را دارند فراهم شود.تا بتوانند پیش‌بینی‌های لایو و زنده خود را با توجه به جریانات بازی به ثبت برسانند.

حال ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا جدول‌پخش و یا همان کنداکتور پخش زنده امروز را برایتان شرح دهیم.

کنداکتور پخش زنده امروز:

فینال رقابت‌های یورو زیر ۲۱ سال:

آلمان – پرتغال:

امشب از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه فینال رقابت‌های یورو زیر ۲۱ سال بین تیم‌های آلمان و پرتغال برگزار خواهد شد.

دو تیمی که با شکست دادن تیم‌هایی چون هلند و اسپانیا به فینال رسیده.حال باید دیدار فینال را در کشور اسلوونی برگزار کنند.

 

پلی‌آف صعود به لالیگا اسپانیا:

لگانس – رایو وایکانو:

در دومین دیدار برگشت مرحله پلی‌آف رقابت‌های صعود لالیگا اسپانیا امشب و از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه تیم‌های لگانس و رایو وایکانو رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

این دیدار رقابت برگشت به شمار رفته و دیدار رفت را لگانس با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شده است.

 

دیدارهای دوستانه ملی:

انگلیس – رومانی:

سه شیر های فوتبال دنیا در رده ملی یعنی انگلیس که یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی یورو به حساب می‌آید.امشب باید در یک دیدار دوستانه از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در کشور خود به مصاف رومانی برود.

 

هلند – گرجستان:

تیم ملی هلند یکی دیگر از تیم‌های مدعی و بزرگ اروپا نیز امشب باید در یک دیدار دوستانه از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به میدان برود.

دیداری که لاله‌های نارنجی باید در برابر تیم ملی گرجستان به انجام برسانند.

 

بلژیک – کرواسی:

شیاطین سرخ رده ملی یعنی تیم ملی بلژیک هم مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی در یورو ۲۰۲۱ به شمار می‌رود.امشب از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه باید در برابر نایب قهرمان جام جهانی یعنی کرواسی قرار بگیرد.