پخش زنده فوتبال :

 

مدت هاست که وب سایت تخصصی ایران بت روزانه در کنار شما می باشد و مهمترین بازی هایی که در نقاط مختلف جهان و تورنمنت های متفاوت برگزار می شود را برایتان به طور زنده و مستقیم پخش می نماید.

دیدارهایی که تیم تخصصی سایت پخش در نظر می‌گیرند معمولا مهم‌ترین و حساس‌ترین دیدارهای روز می باشند که هر کدام از آنها می‌توانند تماشاگران ویژه و خاص خود را داشته باشند.

حال امروز نیز مانند تمامی روزهای گذشته و طبق روال همیشگی تیم تحلیلی سایت ایران بت در نظر گرفته است که مهمترین بازی هایی که قرار است امروز و امشب برگزار شود را به طور زنده و مستقیم برایتان پخش نماید.

با اتمام یافتن دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب رقابتهای دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا نیز پیگیری می شود و در کنار آن تعدادی بازی دیگر از رقابت های عقب افتاده لیگ های سطح اول اروپا و همچنین رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیز به انجام خواهد رسید که تیم تحلیلی و مدیریتی سایت ایران بت درنظر گرفته است مهمترین آنها را پخش نماید.

 

حال اگر می خواهید که از جدول پخش این دیدارها اطلاع یابید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کنداتور پخش زنده امروز :

لالیگا اسپانیا:

بارسلونا – گرانادا:

دیدار انتهایی هفته سی و دوم رقابت های لالیگا اسپانیا امشب بین تیم‌های بارسلونا و گرانادا برگزار می شود‌

رقابتی از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه که به میزبانی ایالت کاتالان و ورزشگاه نیوکمپ انجام خواهد رسید و بارسلونا می تواند با پیروزی در این دیدار به صدر جدول لالیگا صعود کند.

 

لیگ اروپا:

منچستریونایتد – رم:

دور رفت مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ اروپا نیز امشب با دو دیدار همزمان پیگیری می‌شود.که در یکی از این دیدارها تیم منچستر یونایتد در ورزشگاه خانگی خود و از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه میزبان تیم رم خواهد بود.

 

ویارئال – آرسنال:

زیردریایی های زرد فوتبال اسپانیا نیز امشب همزمان با بازی دیگر دیگر رقابت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا را در برابر توپچی های لندن برگزار خواهند کرد‌

این رقابت در کشور اسپانیا به انجام خواهد رسید‌.

 

لیگ قهرمانان آسیا:

پرسپولیس ایران – الریان قطر:

صدرنشین گروه پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا یعنی پرسپولیس برای تثبیت صدرنشینی و صعود به عنوان تیم اول گروه به مرحله بعد باید امشب شب از ساعت ۱۹ به وقت تهران در برابر تیم حذف شده الریان قرار بگیرد‌

 

تراکتور ایران – الشارجه امارات:

دیگر نماینده ایران که همچنان اندک امیدی به صعود از گروه خود دارد تیم تراکتور ایران می‌باشد.

تیمی که با کسب ۷ امتیاز در رده دوم جدول گروه خود قرار گرفته.امشب باید با تیم صعود کرده الشارجه رقابت کند ‌

شاگردان خطیبی اگر می خواهند از گروه خود صعود کند.باید در این دیدار که از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود به پیروزی برسند