پخش زنده رقابت های فوتبال  :

 

مدتهاست که وبسایت ما روزانه در کنار کاربران خود بوده و مهمترین و حساس ترین بازی های روز را به طور زنده و مستقیم برای کاربران خود پخش می نماید.

دیدارهایی که تیم مدیریتی و تحلیلی سایت به‌طور موشکافانه حساس ترین آنها را انتخاب کرده .سعی می کنند که مهمترین و پر تماشاگرترین دیدارهای روز را به طور زنده و مستقیم پخش نمایند.

دیدارهایی که قطعاً جذاب ترین و حساس ترین رقابت های روز بوده و می تواند اوقات بسیار خوبی را برای فوتبال دوستان رقم بزند

 

به طور کلی هدف از پخش زنده وب سایت ما این بوده است.که علاوه بر سهولت برای دسترسی به لینک پخش زنده بازی ها بستری نیز برای کاربرانی که قصد پیش بینی و شرط بندی بر روی دیدارها را دارند فراهم شود.تا بتوانند پیش‌بینی‌های لایو و زنده خود را با توجه به جریانات بازی به ثبت برسانند.

حال ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا جدول‌پخش و یا همان کنداکتور پخش زنده امروز را برایتان شرح دهیم.

کنداکتور پخش زنده امروز:

رقابت های کوپا آمریکا:

گروه اول:

بولیوی _ اروگوئه:

هفته چهارم رقابت های کوپا آمریکا در مرحله اول و دور گروهی امشب با برگزاری دو دیدار از گروه اول به پایان می‌رسد.که در یکی از این مسابقات یاران لوییس سوارز و ادینسون کاوانی در تیم ملی اروگوئه تا به اینجای کار نتوانسته اند بردی را در برابر حریفان به دست بیاورند.باید از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه بامداد به مصاف بولیوی دیگر تیم بدون امتیاز امتیاز گروه بروند.

 

شیلی _ پاراگوئه:

در دیگر دیداری که امشب از گروه اول رقابت‌های کوپا‌آمریکا برگزار می‌شود.تیم‌های ملی شیلی و پاراگوئه از ساعت ۴:۳۰ بامداد به مصاف هم خواهند رفت.

رقابتی که بین تیم‌های پنج و سه امتیازی گروه برگزار خواهد شد.

 

لیگ قهرمانان آسیا:

گروه j:

کیتچه _ پورت:

هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در دور گروهی منطقه شرق امشب پیگری می شود.که در یکی از بازی‌ها تیم کیتچه از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه به مصاف تیم پورت نماینده تایلند می رود.