پخش زنده رقابت های فوتبال :

 

رقابت ها و دیدارهای فوتبال در رده ملی امشب به نقطه حساس در و جذابتر خود خواهد رسید.چون علاوه بر دیدارهای دوستانه رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره های اروپا و آمریکا نیز دوباره از سر گرفته خواهد شد.تا تیم های این دو قاره دوباره به کوران مسابقات مقدماتی جام جهانی بازگشته و هیجان به این دو قاره اضافه شود.

البته علاوه بر دیدارهای رسمی در این دو رقابت و قاره بازی های دوستانه در اروپا نیز همچنان ادامه خواهد داشت. به طور کلی امشب تعداد فوتبال های بالایی را در نقاط مختلف جهان خواهیم دید. ‌

حال با توجه به این اوصاف تیم مدیریتی سایت ایران بت که ماها است با پخش زنده دیدار های مهم امروز در کنار فوتبال دوستان می باشد.تصمیم گرفته است که مهم‌ترین رقابت‌های امروز و امشب و بامداد فردای فوتبال ملی جهان را برایتان به طور زنده و مستقیم پخش نماید ‌.

دیدارهایی که جدول پخش و کنداکتور آن به شرح زیر است:

کنداتور پخش زنده امروز :

مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا:

ایران – هنگ کنگ:

مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا امشب و امروز دوباره از سر گرفته می‌شود.

دیدارهایی که به دلیل شرایط کرونایی هر کدام از گروه های آن به صورت مستقل در یک کشور برگزار خواهد شد.حال تیم ملی ایران باید از ساعت ۱۹ در کشور بحرین به مصاف هنگ‌کنگ برود‌.

 

بازی های دوستانه ملی:

بلژیک – یونان:

یکی از مدعیان جدی به کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های یورو ۲۰۲۱ یعنی بلژیک امشب باید در یک دیدار دوستانه با تیم یونان به جدال بپردازد.

رقابتی که از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به این تیم نخست رنکینگ فیفا و پنجاه و یکم دنیا برگزار خواهد شد.

 

مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی:

 

اروگوئه – پاراگوئه:

دو تیم شش امتیازی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی یعنی اروگوئه و پاراگوئه از ساعت ۲:۳۰ بامداد باید در کشور اروگوئه به مصاف هم بروند.

پیروزی در این دیدار برای هر دو تیم حائز اهمیت می باشد.چون با توجه به جایگاه آنها در جدول رده‌بندی این دیدار یک رقابت شش امتیازی محسوب می شود.

 

آرژانتین – شیلی:

اما حساس ترین و جذاب ترین جدال بامداد فردا مقدماتی جام جهانی در آمریکا جنوبی رقابت بین تیم های آرژانتین و شیلی می باشد.

جدال بین تیم‌های ۱۰ امتیازی آرژانتین و ۴ امتیازی شیلی که می تواند گامی بلند برای آرژانتین به سوی صعود و یا برگشتن شیلی به جدول رقابت‌ها محسوب شود.

این دیدار از ساعت ۴:۳۰ بامداد فردا به میزبانی آرژانتین و در شهر بوینس آیرس برگزار خواهد شد.

 

پرو – کلمبیا:

آخرین دیدار بامداد فردا یا فردا صبح رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی را تیم های پرو و کلمبیا از ساعت ۶:۳۰ برگزار خواهند کرد.