پخش زنده رقابت های فوتبال :

 

روزهای یکشنبه در فوتبال اروپا معمولاً یکی از شلوغ ترین وحساس ترین روزها می باشد.

جایی که با توجه به تعطیلی آخر هفته در فوتبال اروپا معمولاً مشاهده تعداد زیادی بازی خواهیم بود. فوتبال دوستان میتوانند از تماشای فوتبال های هیجان انگیز و پر تعداد سیرابشوند.

 

دیدارهایی که قطعاً تیمهای بزرگ و معتبر و درجه یک اروپایینیز در آن حضور خواهند داشت .تماشاگران این تیم هامیتوانند جذابیت و حساسیت این دیدارها را از وب سایتتخصصی ما دنبال کنند. چرا که این وبسایت مانند تمامیروزهای گذشته امروز نیز در کنار شما خواهد بود .تا به پخشمهمترین و حساسترین دیدارهای روز بپردازد را در کنار شما تاانتهای شب همراه باشد.

رقابتهایی که قطعاً تماشاگران بیشماری در نقاط مختلف جهانخواهد داشت .حالا اگر شما میخواهید از جدول پخش وکنتاکتورپخش  زنده امروز یکشنبه دوم می اطلاعیابید در ادامه مطلببا ما همراه باشید.

کنتاکتور پخش  زنده امروز:

لیگ برتر جزیره:

منچستر یونایتدلیورپول:

دربی شمال انگلیس و یکی از حساس ترین و قدیمی ترین جدالهای فوتبال این کشور که هر ساله بین تیمهای منچستریونایتد ولیورپول برگزار میشود .امشب از ساعت ۲۰ به وقت تهران و درورزشگاه اولدترافورد بین این دو تیم به انجام خواهد رسید

 

تاتنهامشفیلد یونایتد:

در دیگر دیدار هفته سی و چهارم امشب فوتبال جزیره تاتنهامهاتسپر از ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی خوددر شهر لندن باید از تیم شفیلد انتهای جدولی پذیرایی کند.

 

سری آ ایتالیا:

یوونتوساودینزه:

هفته سی و چهارم رقابت های فوتبال باشگاهی ایتالیا سری آامشب با برگزاری چند دیدار پیگیری می شود .که در یکی از دوبازی انتهایی امشب تیم یوونتوس از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه درورزشگاه خانگی خود میزبان اودینزه خواهد بود.

 

سامپدوریارم :

در رقابت پایانی امشب نیز تیمهای سامپدوریا و رم از ساعت۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران و به میزبانی تیم سامپدوریا رو درروی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

 

لالیگا اسپانیا:

والنسیابارسلونا:

یکی از حساسترین دیدارهای این فصل لالیگا اسپانیا امشباز ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه مستایا بین تیمهایبارسلونا و والنسیا برگزار خواهد شد.

رقابتی که با توجه به پیروزی اتلتیکو مادرید و رئال مادرید برایکاتالانها بسیار حائز اهمیت می باشد .چون از دست دادنامتیاز در آن به معنای از دست رفتن شانس قهرمانی تا حدودزیادی خواهد شد .