پخش زنده رقابت های فوتبال :

 

مدت‌ها است که وب‌سایت تخصصی ایران بت روزانه در کنار کاربران خود بوده .مهمترین و حساس ترین بازی های روز را به طور زنده و مستقیم برای کاربران خود پخش می نماید.

دیدارهایی که تیم مدیریتی و تحلیلی سایت به‌طور موشکافانه حساس ترین آنها را انتخاب کرده و سعی می کنند که مهمترین و پر تماشاگرترین دیدارهای روز را به طور زنده و مستقیم پخش نمایند.

دیدارهایی که قطعاً جذاب ترین و حساس ترین رقابت های روز بوده.می تواند اوقات بسیار خوبی را برای فوتبال دوستان رقم بزند به خصوص این که دور حذفی مرحله یورو نیز از امروز آغاز می شود.فوتبال‌ در اروپا به اوج خود می‌رسد؛ علاوه بر این دیدارهایی نیز از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا منطقه شرق و دیداری از لیگ ایران نیز امروز برگزار خواهد شد.که همه آن‌ها از وب سایت ما قابل دسترسی می باشند.

 

به طور کلی هدف از پخش زنده وب سایت ما این بوده است که علاوه بر سهولت برای دسترسی به لینک پخش زنده بازی ها بستری نیز برای کاربرانی که قصد پیش بینی و شرط بندی بر روی دیدارها را دارند فراهم شود تا بتوانند پیش‌بینی‌های لایو و زنده خود را با توجه به جریانات بازی به ثبت برسانند.

حال ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا جدول‌پخش و یا همان کنداکتور پخش زنده امروز را برایتان شرح دهیم.

کنداکتور پخش زنده امروز :

لیگ قهرمانان آسیا:

گروه I:

یونایتدسیتی _ بیجینگ گوآن:

رقابت‌های های گروه نهم لیگ قهرمانان آسیا ( در منطقه شرق ) امشب با برگزاری دو دیدار آغاز می شود.که در یکی از این بازی‌ها، نماینده قدرتمند چین یعنی بیجینگ گوآن باید از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در تاشکند ازبکستان به مصاف نماینده فیلیپین یعنی سیدنی یونایتد برود.

 

کاوازاکی ژاپن _ دائگو کره‌جنوبی:

در دیگر دیدار گروه مرگ منطقه شرق، امشب از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه تیم کاوازاکی، قهرمان ژاپن باید به مصاف یکی از آماده‌ترین تیم‌های حال حاضر کره یعنی دائگو برود‌

دیداری که مانند تمامی بازی‌های این گروه در کشور ازبکستان و شهر تاشکند برگزار خواهد شد.

 

لیگ ایران:

شهرخودرو _ تراکتور:

هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ ایران امشب با برگزاری یک دیدار پیگیری می شود.که در این مسابقه و در جدال دو مربی استقلالی لیگ، شهرخودرو مشهد باید در ورزشگاه امام رضا به مصاف تراکتور تبریز برود.

دیداری که از ساعت ۲۰‌ و ۳۰ دقیقه به انجام خواهد رسید.

 

یورو ۲۰۲۰:

ولز _ دانمارک:

مرحله اول حذفی رقابت‌های یورو۲۰۲۰ نیز امشب آغاز می‌شود.که در این دیدار تیم‌های ملی ولز و دانمارک باید به مصاف هم بروند.

دیداری که از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در شهر آمستردام و ورزشگاه یوهان کرایف آرنا برگزار خواهد شد.

 

ایتالیا _ اتریش:

دیگر دیدار مرحله ۱.۸ نهایی یورو ۲۰۲۰ را امشب تیم‌های ایتالیا و اتریش در کشور انگلیس و شهر ومبلی به انجام خواهند رساند.

دیداری که از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.