پخش زنده رقابت های فوتبال :

 

مدتهاست که وبسایت ایران بت روزانه در کنار کاربران خود بوده . مهمترین و حساس ترین بازی های روز را به طور زنده و مستقیم برای کاربران خود پخش می نماید.

دیدارهایی که تیم مدیریتی و تحلیلی سایت به‌طور موشکافانه حساس ترین آنها را انتخاب کرده . سعی می کنند که مهمترین و پر تماشاگرترین دیدارهای روز را به طور زنده و مستقیم پخش نمایند.

دیدارهایی که قطعاً جذاب ترین و حساس ترین رقابت های روز بوده .می تواند اوقات بسیار خوبی را برای فوتبال دوستان رقم بزند.

 

به طور کلی هدف از پخش زنده وب سایت ما این بوده است.که علاوه بر سهولت برای دسترسی به لینک پخش زنده بازی ها بستری نیز برای کاربرانی که قصد پیش بینی و شرط بندی بر روی دیدارها را دارند فراهم شود.تا بتوانند پیش‌بینی‌های لایو و زنده خود را با توجه به جریانات بازی به ثبت برسانند.

حال ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا جدول‌پخش و یا همان کنداکتور پخش زنده امروز را برایتان شرح دهیم.

همان کنداکتور پخش زنده امروز:

مسابقات دوستانه ملی در قاره اروپا:

روسیه – بلغارستان:

تیم ملی روسیه یکی از تیم‌های حاضر در رقابت‌های یورو ۲۰۲۱ خود را برای حضور در این بازی ها آماده می کند.امشب باید از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در یک دیدار دوستانه به مصاف تیم ملی بلغارستان برود.

دیداری که روزها برای حفظ آمادگی و ایجاد هماهنگی لازم جهت حضور در رقابت های یورو از آن استفاده خواهند کرد.

 

ولز – آلبانی:

یکی دیگر از تیم‌های حاضر در رقابت‌های یورو ۲۰۲۱ تیم ملی ولز می باشد.

آنها که در دور گروهی با تیم های ایتالیا سوئیس و ترکیه همگروه شده اند برای ایجاد آمادگی و هماهنگی لازم جهت حضور در یورو امشب از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه باید با تیم آلبانی به جدال بپردازند.

 

سوئد – ارمنستان:

تیم ملی سوئد دیگر تیم حاضر در رقابت های یورو به شمار می‌رود که امشب باید در یک دیدار دوستانه خود را محک بزند.

دیداری که این تیم از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه قرار است با تیم ارمنستان برگزار کند.

 

مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا:

عربستان سعودی – یمن:

از گروه چهارم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا امشب و از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه یک دیدار بین تیم صدرنشین عربستان و قعر نشین یمن در کشور عربستان برگزار خواهد شد.

 

پلی آف صعود به لالیگا اسپانیا:

آلمریا – خیرونا:

در دور برگشت مرحله نیمه نهایی پلی آف صعود به لالیگا اسپانیا امشب و ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه تیم‌های آلمریا و خیرونا باید به مصاف هم بروند.

این رقابت در دور رفت با برتری ۳ بر صفر تیم خیرونا به اتمام رسیده. میزبان امشب یعنی آلمریا برای صعود به پلی آف نهایی به چیزی شبیه یک معجزه نیازمند است.