پخش زنده رقابت های فوتبال :

 

امروز سه شنبه ۲۷ آوریل رقابت های مختلفی در سطح‌های مختلف جهان در قاره‌های متفاوت برگزار خواهد شد.

رقابت‌های در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ قهرمانان آسیا که تقریباً به اوج نقطه خود رسیده‌اند.

لیگ قهرمانان اروپا در مرحله نیمه نهایی قرار داشته و امشب بازی رفت تیم های چلسی و رئال برگزار می شود.لیگ قهرمانان آسیا نیز در انتهای دور گروهی قرار دارد و بازی های امشب تا حدودی می‌توانند تکلیف تیم‌های صعود کننده را مشخص کند.

علاوه بر این فوتبال هایی در سطح دوم کشورهای ایتالیا، انگلیس و آلمان نیز برگزار می‌شود.که تیم تحلیلی و مدیریتی سایت ما در نظر گرفته از همه آنها را برای آن پخش نماید ‌

دیدارهایی که می توانید جدول پخش آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

کنداتور پخش زنده امروز :

سری بی ایتالیا:

امپولی – کیه‌وو ورونا:

دیدار باقی مانده از هفته سی و دوم رقابت های سری بی ایتالیا امشب بین تیم‌های امپولی و کیه‌وو برگزار خواهد شد.

دیداری که در آن تیم صدرنشین امپولی از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه میزبان کیه‌وو رده هشتمی خواهد بود.

 

بوندسلیگا ۲ آلمان:

نورنبرگ – هولشتاین کیل:

بازی عقب افتاده هفته بیست و نهم رقابت‌های بوندسلیگا ۲ آلمان امشب به انجام می رسد.که در این دیدار تیم نورنبرگ که همچنان خطر سقوط را احساس می‌کند.از ساعت ۲۱ میزبان تیم هولشتاین کیل خواهد بود؛ تیمی که با وجود سه بازی کمتر در رده چهارم جدول قرار داشته و امید زیادی برای صعود به بوندسلیگا دارد.

 

چمپیونشیپ انگلیس:

برنتفورد – روترهام یونایتد:

دیدار عقب افتاده هفته سی و پنجم رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس نیز امشب بین تیم های برنتفورد و روترهام یونایتد برگزار می شود.

جایی که یارانه سامان قدوس میزبان رقیب بوده .می توانم با پیروزی در این دیدار یک گام دیگر به پلی آف صعود به لیگ برتر جزیره نزدیک شوند.

 

لیگ قهرمانان اروپا:

رئال مادرید – چلسی:

قطعاً حساس ترین و مهم ترین جدال فوتبالی امشب جهان در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بین تیم های رئال مادرید و چلسی برگزار خواهد شد.

رقابتی که از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آلفردو دی استفانو در شهر مادرید به انجام رسیده. باید دید که در دیدار رفت شاگردان زیدان موفق خواهند بود یا شاگردان توخل.

 

لیگ قهرمانان آسیا:

گروه C:

استقلال ایران – الاهلی عربستان:

حساس ترین جدال امشب فوتبال آسیا نیز بین تیم‌های استقلال ایران و الاهلی عربستان در گروه مرگ رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا این فصل برگزار خواهد شد.

جایی که دو تیم ۷ امتیازی استقلال و الاهلی برای صعود به دور بعد با یکدیگر مصاف خواهند کرد. پیروز دیدار به به احتمال زیاد راهی مرحله بعد می‌شود.

این دیدار از ساعت ۴۵ دقیقه بامداد به وقت تهران برگزار خواهد شد.