پخش زنده رقابت های فوتبال :

 

مدت‌ها است که وب‌سایت تخصصی ما روزانه در کنار کاربران خود بوده و مهمترین و حساس ترین بازی های روز را به طور زنده و مستقیم برای کاربران خود پخش می نماید.

دیدارهایی که تیم مدیریتی و تحلیلی سایت به‌طور موشکافانه حساس ترین آنها را انتخاب کرده. سعی می کنند که مهمترین و پر تماشاگرترین دیدارهای روز را به طور زنده و مستقیم پخش نمایند.

دیدارهایی که قطعاً جذاب ترین و حساس ترین رقابت های روز بوده .می تواند اوقات بسیار خوبی را برای فوتبال دوستان رقم بزند.به خصوص این که دور حذفی مرحله یورو نیز از امروز پیگیری می شود. فوتبال‌ در اروپا به اوج خود می‌رسد.علاوه بر این دیدارهایی نیز از رقابت‌های کوپا‌ آمریکا نیز امروز برگزار خواهد شد.که همه آن‌ها از وب سایت ایران بت قابل دسترسی می باشند.

 

به طور کلی هدف از پخش زنده وب سایت ما این بوده است.که علاوه بر سهولت برای دسترسی به لینک پخش زنده بازی ها بستری نیز برای کاربرانی که قصد پیش بینی و شرط بندی بر روی دیدارها را دارند فراهم شود.تا بتوانند پیش‌بینی‌های لایو و زنده خود را با توجه به جریانات بازی به ثبت برسانند.

حال ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا جدول‌پخش و یا همان کنداکتور پخش زنده امروز را برایتان شرح دهیم.

کنداکتور پخش زنده امروز :

یورو ۲۰۲۰:

اسپانیا _ کرواسی:

در دیدار نخست امشب مرحله یک هشتم نهایی رقابت های یورو ۲۰۲۰ تیم‌های ملی اسپانیا و کرواسی از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه، باید در کشور دانمارک و شهر کوپنهاگن رو در روی یکدیگر قرار بگیرند.

با توجه به اتفاقات اخیر در یورو و حذف تیم های بزرگی چون هلند امکان رخ دادن هر اتفاقی در دیدار امشب وجود خواهد داشت.

 

فرانسه _ سوئیس:

بعد از نایب قهرمانی جهان یعنی کرواسی امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه تیم فرانسه به عنوان قهرمان جام جهانی و نایب قهرمان دوره گذشته یورو باید در کشور رومانی و شهر بخارست به مصاف تیم ملی سوئیس یکی از تیم های برتر سوم صعود کرده به این مرحله برود.

 

کوپا آمریکا:

بولیوی _ آرژانتین:

هفته پنجم رقابت های کوپا آمریکا امشب با برگزاری دو دیدار از گروه اول این رقابت‌ها به طور همزمان به پایان می‌رسد.که در یکی از این مسابقات یاران لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین باید در برابر ضعیف ترین تیم گروه یعنی بولیوی قرار بگیرند ‌

دیداری که از ساعت ۴:۳۰ برگزار شده.به نظر نمی‌رسد تیم ملی آرژانتین مشکل زیادی در برابر بولیوی برای ثبت یک پیروزی دیگر داشته باشد ‌

 

اروگوئه _ پاراگوئه:

دیگر رقابت بامداد فردا کوپا آمریکا را تیم‌های ملی اروگوئه و پاراگوئه به انجام خواهند رساند.

رقابتی که مانند دیگر دیدار از ساعت ۴:۳۰ برگزار خواهد شد