پخش زنده رقابت های فوتبال :

 

مدتهاست که وبسایت ایران بت روزانه در کنار کاربران خود بوده و مهمترین و حساس ترین بازی های روز را به طور زنده و مستقیم برای کاربران خود پخش می نماید.

دیدارهایی که تیم مدیریتی و تحلیلی سایت به‌طور موشکافانه حساس ترین آنها را انتخاب کرده و سعی می کنند.که مهمترین و پر تماشاگرترین دیدارهای روز را به طور زنده و مستقیم پخش نمایند.

دیدارهایی که قطعاً جذاب ترین و حساس ترین رقابت های روز بوده.می تواند اوقات بسیار خوبی را برای فوتبال دوستان رقم بزند‌.

دیدارهایی که امشب علاوه بر رقابت‌های دوستانه ملی در قاره اروپا دور رقابت حساس رسمی در انتخابی جام جهانی قاره آسیا را نیز در بر می گیرد.

رقابت‌هایی که برای فوتبال دوستان ایرانی بسیار مهم می باشد ‌

 

به طور کلی هدف از پخش زنده وب سایت ایران بت این بوده است که علاوه بر سهولت برای دسترسی به لینک پخش زنده بازی ها بستری نیز برای کاربرانی که قصد پیش بینی و شرط بندی بر روی دیدارها را دارند فراهم شود.تا بتوانند پیش‌بینی‌های لایو و زنده خود را با توجه به جریانات بازی به ثبت برسانند.

حال ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا جدول‌پخش و یا همان کنداکتور پخش زنده امروز را برایتان شرح دهیم.

کنداکتور پخش زنده امروز:

مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا:

عمان – قطر:

امشب به ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه یک دیدار حساس از رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا بین تیم‌های عمان و قطر برگزار خواهد شد ‌

دیداری که شاید برای دو تیم حاضر در همین گروه حائز اهمیت نباشد.اما نتیجه آن می‌تواند برای تیم‌های دوم سایر گروه ها بسیار مهم باشد.

 

بحرین – ایران:

در یکی از حساس‌ترین جدال های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا امشب تیم‌های بحرین و ایران از ساعت ۲۱ در شهر منامه به مصاف هم می‌روند.

رقابتی که برای ملی‌پوشان ایرانی حکم مرگ و زندگی دارد. هر نتیجه‌ای جز پیروزی در آن برای آنها به معنای وداع با جام جهانی قطر ۲۰۲۲ می باشد.

 

 

رقابت های دوستانه ملی:

اوکراین – قبرس:

در یکی از دو بازی مهم امشب دوستانه در قاره سبز که حداقل در یک سوی آن تیم های حاضر در یورو قرار دارند.امشب از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه تیم ملی اوکراین باید با تیم قبرس به جدال بپردازد.

 

آلمان – لتونی:

در دیگر دیدار حساس امشب که از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه برگزار می‌شود.تیم ملی آلمان در کشور آلمان باید در یک بازی نسبتاً ساده با تیم لتونی مسابقه دهد .