پخش زنده رقابت های فوتبال :

 

مدتهاست که وبسایت ایران بت روزانه در کنار کاربران خود بوده. مهمترین و حساس ترین بازی های روز را به طور زنده و مستقیم برای کاربران خود پخش می نماید.

دیدارهایی که تیم مدیریتی و تحلیلی سایت به‌طور موشکافانه حساس ترین آنها را انتخاب کرده .سعی می کنند که مهمترین و پر تماشاگرترین دیدارهای روز را به طور زنده و مستقیم پخش نمایند.

دیدارهایی که قطعاً جذاب ترین و حساس ترین رقابت های روز بوده. می تواند اوقات بسیار خوبی را برای فوتبال دوستان رقم بزند

 

به طور کلی هدف از پخش زنده وب سایت ایران بت این بوده است که علاوه بر سهولت برای دسترسی به لینک پخش زنده بازی ها بستری نیز برای کاربرانی که قصد پیش بینی و شرط بندی بر روی دیدارها را دارند فراهم شود.تا بتوانند پیش‌بینی‌های لایو و زنده خود را با توجه به جریانات بازی به ثبت برسانند.

حال ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا جدول‌پخش و یا همان کنداکتور پخش زنده امروز را برایتان شرح دهیم.

کنداکتور پخش زنده امروز :

افتتاحیه یورو ۲۰۲۱:

ایتالیا _ ترکیه:

بالاخره انتظارات به پایان رسید و بازی افتتاحیه یورو ۲۰۲۱ امشب برگزار خواهد شد. در این دیدار ایتالیا از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در شهر رم ایتالیا و ورزشگاه المپیکو این شهر به مصاف ترکیه خواهد رفت ‌

دیداری که می‌تواند فینال زودرس این گروه نامیده شود و باید دید ایتالیایی که بیش از ۲ سال است شکستی را تجربه نکرده.در اولین دیدار یورو چه نتیجه‌ای خواهد گرفت.

 

انتخابی جام‌جهانی در قاره آسیا:

گروه A:

چین _ مالدیو:

در یکی از دیدارهای مهم امشب انتخابی جام‌جهانی در قاره آسیا که برای تعیین تیم‌های دوم مهم می باشد. تیم چین باید از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به مصاف مالدیو برود‌

 

گروه C:

کامبوج _ ایران:

گروه سوم رقابت‌ها انتخابی جام‌جهانی در قاره آسیا یکی از حساس‌ترین و جذاب ترین گروه‌های قاره کهن در مرحله اول محسوب می‌شود.

حال در یکی از دیدارهای امشب این گروه تیم ملی ایران از ساعت ۱۹ به مصاف تیم ملی کامبوج می رود ‌

 

هنگ کنگ _ عراق:

در دیگر دیدار مهم امشب گروه سوم تیم ملی هنگ کنگ که نسبت به تیم کامبوج از قدرت بیشتری برخوردار است.باید از ساعت ۲۱ در برابر تیم عراق، صدرنشین گروه قرار بگیرد.

 

گروه G:

امارات _ اندونزی :

تیم دوم گروه g یعنی امارات نیز امشب باید از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران در برابر ضعیف ترین تیم گروه یعنی اندونزی قرار بگیرد.