پخش زنده رقابت های فوتبالی از سایت ایران بت:

 

امروز دوشنبه روز پایانی هفته جاری رقابت‌های لیگ های معتبر اروپایی چندین دیدار در نقاط مختلف و لیگ های متفاوت برگزار می شود.دیدارهایی که تیم تحلیلی ایران بت در نظر گرفته است.که مهمترین آنها را که در لیگ‌های معتبر برگزار می‌شوند به طور زنده و مستقیم برای کاربران خود پخش نماید.

به طور کلی معمولاً دوشنبه‌ها تعداد بازیهای محدودی در اروپا برگزار می‌شود چون دوشنبه اول هفته در اروپا محسوب شده.تنها بازی هایی برگزار می شود که در در دو روز گذشته به انجام نرسیده باشد و همین امر سبب می شود که معمولاً دوشنبه در هر لیگ تنها شاهد یک بازی باشیم.

آن هم دیداری که معمولاً در آن تیم های درجه یک حضور ندارند.هر چند که گاهاً به دلیل برگزاری بازی های اروپایی در هفته گذشته تیم های درجه یک دوشنبه رقابت هفته خود را برگزار خواهند کرد.

البته امروز علاوه بر بازی های اروپا رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نیز برگزار می‌شود؛ دیدارهای قطعه حساسیت و هیجان زیادی خواهد داشت چون به هفته‌های پایانی دور گروهی نزدیک می‌شویم.

به هر حال و با همه این اوصاف تیم تحلیلی سایت ما امروز نیز مانند تمام روزهای گذشته در کنار شما خواهد بود.تا مهمترین بازی های روز را برای شما پخش کند دیدارهایی که اگر می‌خواهید جدول پخش آن را بدانید و از برنامه پخش آن مطلع شوید می توانید در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

کنداتور پخش زنده امروز :

لیگ قهرمانان آسیا:

 

گروه E:

الوحده امارات – پرسپولیس ایران:

نایب قهرمان دوره گذشته لیگ قهرمانان آسیا که این فصل تا به اینجا مقتدرترین تیم غرب بوده است.با کسب ۱۲ امتیاز است چهار بازی اخیر با اقتدار در صدر جدول گروه خود قرار گرفته امشب برای قطع کردن صدرنشینی باید به مصاف الوحده برود.

دیداری که از ساعت ۱۹ به وقت تهران در کشور هندوستان برگزار خواهد شد.

 

گروه B:

تراکتور ایران – پاختاکور ازبکستان:

لیگ قهرمانان آسیا در هفته پنجم امروز با برگزاری دیدارهای سه گروه از منطقه غرب آغاز می‌شود. در گروه دوم تیم تراکتور ایران که به دنبال صعود به عنوان یکی از تیم های برتر دوم می باشد باید از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه با تیم پاختاکور ازبکستان جدال کند.

 

گروه D:

فولاد ایران – السد قطر:

دیگه از جدال امشب لیگ قهرمانان آسیا یک سمت آن را نمایندگان ایران تشکیل می دهند جدال تیم‌های فولاد و السد می‌باشد.

فولاد با ۵ امتیاز هم اکنون در رده سوم جدول قرار داشته برای صعود از گروه نیازمند برد در این مسابقه می‌باشد و السد نیز با ۷ امتیاز دوم است.

این دیدار از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در شهر ریاض عربستان برگزار خواهد شد.

 

سری آ ایتالیا:

لاتزیو – میلان:

رقابت جذاب این روزهای فوتبال ایتالیا در بالای جدول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به اوج خود رسیده است.حال امشب در یک دیدار حساس تیم‌های لاتزیو و میلان از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه المپیکو شهر رم به مصاف هم خواهند رفت ‌

 

 

لیگ برتر جزیره:

لسترسیتی – کریستال‌پالاس:

هفته سی و سوم رقابت‌های لیگ برتر جزیره امشب با برگزاری یک دیدار خاتمه می‌یابد.

دیداری که بین تیم های کریستال پالاس و لستر سیتی به انجام خواهد رسید.

این رقابت به میزبانی تیم لستر و انجام رسیده .شاگردان راجرز به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد می باشند.

ساعت شروع این دیدار ۲۳ و ۳۰ دقیقه است.