پخش زنده رقابت های فوتبالی:

 

امروز دوشنبه روز پایانی هفته جاری رقابت‌های لیگ های معتبر اروپایی چندین دیدار در نقاط مختلف و لیگ های متفاوت برگزار می شود دیدارهایی که تیم تحلیلی ایران بت در نظر گرفته است که مهمترین آنها را که در لیگ‌های معتبر برگزار می‌شوند به طور زنده و مستقیم برای کاربران خود پخش نماید.

به طور کلی معمولاً دوشنبه‌ها تعداد بازیهای محدودی در اروپا برگزار می‌شود. چون دوشنبه اول هفته در اروپا محسوب شده و تنها بازی هایی برگزار می شود که در در دو روز گذشته به انجام نرسیده باشد و همین امر سبب می شود که معمولاً دوشنبه در هر لیگ تنها شاهد یک بازی باشیم.

آن هم دیداری که معمولاً در آن تیم های درجه یک حضور ندارند هر چند که گاهاً به دلیل برگزاری بازی های اروپایی در هفته گذشته تیم های درجه یک دوشنبه رقابت هفته خود را برگزار خواهند کرد.

به هر حال و با همه این اوصاف تیم تحلیلی سایت ما امروز نیز مانند تمام روزهای گذشته در کنار شما خواهد بود تا مهمترین بازی های روز را برای شما پخش کند. دیدارهایی که اگر می‌خواهید جدول پخش زنذه آن را بدانید. از برنامه پخش آن مطلع شوید می توانید در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

کنداتور پخش زنده امروز :

 

لیگ برتر جزیره:

وست برومویچ آلبیون – ولورهمپتون:

هفته سی و چهارم رقابت های لیگ برتر جزیره بدون احتساب دیدار لغو شده تیم‌های منچستریونایتد و لیورپول قرار بود که امروز با برگزاری دو دیدار پایان یابد.که در یکی از این بازی‌ها از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه تیم نوزدهم جدولی وست برومویچ باید از ولورهمپتون پذیرایی کند. که در رده دوازدهم جدول جای گرفته است.

 

برنلی – وستهام:

دیگر دیدار امشب لیگ جزیره را که از ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه برگزار می‌شود. شاگردان شان دایچ در تیم برنلی در برابر شاگردان دیوید مویس در تیم وستهام به انجام خواهند رساند.

 

لالیگا اسپانیا:

سویا – اتلتیک بیلبائو:

یکی دیگر از مدعیان کسب عنوان قهرمانی این فصل لالیگا اسپانیا یعنی تیم سویا امشب در ورزشگاه اختصاصی یعنی سانچز پیس خوان از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه میزبان تیم اتلتیک بیلبائو خواهد بود.

 

بوندسلیگا آلمان:

ماینز – هرتابرلین:

دیدار عقب افتاده و باقی مانده از هفته بیست و نهم رقابت های بوندس لیگا آلمان بین تیمهای ماینز و هرتابرلین امشب از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به میزبانی تیم ماینز برگزار خواهد شد.

 

سری آ ایتالیا:

تورینو – پارما:

پرونده هفته سی و چهارم فوتبال باشگاهی ایتالیا سری آ که قهرمانش نیز در همین هفته مشخص شد. با برگزاری یک دیدار بسته می شود.

دیدار بین تیم های تورینو و پارما که از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در شهر تورین برگزار خواهد شد.