پخش زنده رقابت‌های فوتبال :

 

با نزدیک شدن به رقابت‌های یورو و در فاصله کمتر از ۱۰ روز به شروع افتتاحیه این بازی ها تب فوتبال در اروپا کم‌کم بالا میرود و هم اکنون رقابت های دوستانه ملی در قاره سبز با جدیت زیادی پیگیری می‌شود.

رقابت ها و دیدارهایی که شاید حساسیت و جذابیت آن به اندازه بازی‌های رسمی نباشد.اما قطعاً تیم ها برای کسب آمادگی بیشتر اکثراً با ترکیب های اصلی خود وارد زمین شده و به دنبال نتیجه گیری و کسب روحیه پیش از بازی های یورو خواهند بود.

بنابر این دیدارها می تواند اوقات خوبی را در ساعت بیکاری برای فوتبال دوستان به ارمغان بیاورد و علاوه بر این می‌توانند گزینه های مناسبی نیز برای شرط بندی و پیش بینی باشند.

حال با توجه به همه این اوصاف تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است.که چندین دیدار از رقابت‌های دوستانه امشب را برایتان به طور زنده و مستقیم پخش نماید.دیدارهایی که می توانید جدول پخش آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

کنداتور پخش زنده امروز :

رقابت های دوستانه ملی:

هلند – اسکاتلند:

تیم های حاضر در رقابت‌های یورو ۲۰۲۱  در روزهای آخر آماده سازی خود برای بازی‌های یورو به دنبال برگزاری بازی‌های دوستانه متنوعی هستند. امشب نیز بازی‌های دوستانه زیادی در قاره سبز و بین تیم‌های اروپایی برگزار خواهد شد که در یکی از این بازی ها تیم ملی هلند باید از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به جدال با اسکاتلند بپردازد.

 

رومانی – گرجستان:

در یک بازی دوستانه نسبتاً کم اهمیت در مقایسه با سایر دیدارها امشب دو تیم رومانی و گرجستان که جواز حضور در رقابت‌های یورو را به دست نیاوردند.نیز باید از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به مصاف هم بروند‌

 

انگلیس – اتریش:

سه شیرهای فوتبال اروپا که به عنوان یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های یورو ۲۰۲۱ از آنها یاد می شود.امشب باید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در کشور خود به مصاف تیم ملی اتریش بروند‌.

دیداری که می‌تواند برای هر دو تیم در راه آماده‌سازی رقابتهای یورو حائز اهمیت باشد ‌.

 

آلمان – دانمارک:

ژرمن ها که در گروه مرگ رقابت‌های یورو ۲۰۲۱ و یک قرار گرفته اند. باید برای صعود با تیم های فرانسه و پرتغال فینالیستان دوره قبل به جدال بپردازند.امشب باید در یک دیدار دوستانه به مصاف تیم ملی دانمارک بروند.

این دیدار از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

 

فرانسه – ولز:

یکی از دیدارهای جذاب امشب دوستان هم لیگ جدال یاران کریم بنزما در تیم ملی فرانسه و گرت بیل در تیم ملی ولز می باشد.

دیداری که امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.