پخش زنده رقابتهای فوتبال :

همانطور که در جریانی در رقابت های یورو ۲۰۲۱ دو روزیاست .که آغاز شده است حال در کنار این رقابتها از و بامدادفردا رقابتهای کوپاآمریکا نیز آغاز خواهد شد .تا تب فوتبال دردنیا بالاتر از قبل برود.

شاید در حالت عادی و در روزهای برگزاری لیگ های معتبراروپایی فوتبال دوستان علاقه چندانی به رقابت های ملی و یاهمان فیفادی نداشتند .اما هم اکنون تمام امید فوتبال دوستان بههمین رقابتهای ملی و بازیهای یورو و کوپا آمریکا میباشد.که در نبود رقابتهای باشگاهی بتواند و رقابت های جذابی رابرای فوتبال دوستان فراهم کنند.

رقابتهایی که اتفاقاً تا به اینجای کار بسیار عجیب و حساسبوده.اتفاقات زیادی نیز در آن رخ داده است.

با همه این اوصاف تیم تحلیلی سایت ایران بت مانند تمامیروزهای گذشته امروز و امشب نیز در کنار شما خواهد بود .تا بهپخش مهمترین بازیها بپردازد بازی هایی که در دو قاره متفاوتبرگزار شده.قطعاً هر کدام طرفداران خاص خود را خواهندداشت.

حال برای اطلاع از جدول پخش بازی های امروز در ادامه اینمطلب با ما همراه بوده.کنداکتور پخش زنده امروز را مطالعهفرمایید.

کنداکتور پخش زنده امروز:

رقابتهای یورو ۲۰۲۱:

انگلیس _ کرواسی:

یکی دیگر از مدعیان قهرمانی رقابتهای یورو ۲۰۲۱ یعنی تیمملی انگلیس امشب کار خود را در رقابتهای یورو با دیدار برابرکرواسی نایب قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ آغاز خواهد کرد.

سفیر ها که میخواهند طلسم ناکامی خود در یورو را شکسته.در این دوره بتوانند به فینال برسد .امروز باید از ساعت ۱۷ و ۳۰ در لندن دقیقه به مصاف تیم ملی کرواسی بروند.

 

گروه C:

اتریشمقدونیه شمالی:

امروز دو دیدار از گروه سوم رقابتهای یورو ۲۰۲۱ نیز برگزارمیشود .که در نخستین دیدار این گروه و از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه تیم اتریش باید به مصاف مقدونیه شمالی برود. دیداری کهدر کشور رومانی برگزار خواهد شد.

 

هلند _ اوکراین:

لالههای نارنجی فوتبال اروپا یعنی تیم ملی هلند نیز امشب درشهر آمستردام و ورزشگاه یوهان کرایف آرنا باید دیدار اولخود را از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در برابر تیم ملی اوکراینبرگزار کنند.

 

کوپا آمریکا:

برزیل _ ونزوئلا:

امشب در افتتاحیه کوپا آمریکا پرحاشیه میزبانی آن ازکشورهای کلمبیا و آرژانتین گرفته شده و به برزیل داده شد.تیمملی میزبان یعنی برزیل باید از ساعت ۱:۳۰ بامداد به مصافونزوئلا برود.

 

کلمبیا _ اکوادور:

در دیگر دیدار گروه دوم رقابت های کوپا آمریکا های امسال تیمهای ملی کلمبیا و اکوادور از ساعت ۴:۳۰ بامداد فردا بایدبازی ابتدایی خود را در این رقابت ها به انجام برسانند.