پخش زنده رقابت‌های فوتبال ملی :

 

در روزهای تعطیلی فوتبال باشگاهی دنیا و در فصل نقل و انتقالات همواره روزهای سخت و بی فوتبالی برای فوتبال دوستان و علاقه مندان به این ورزش ی و دنبال می‌شد اما امسال به دلیل برگزاری رقابت‌های ملی در سطح اول فوتبال جهان رقابت‌های فوتبال تعطیل نشده. فوتبال دوستان می توانند بازی های ملی را در رقابت‌های دوستانه مقدماتی جام جهانی و در ادامه یورو ۲۰۲۱ دنبال و مشاهده کنند.

دیدارهایی که قطعاً سطح بالایی داشته. می‌تواند علاقه‌مندان به فوتبال را سیراب کند.

از این رو تیم تحلیلی و مدیریتی سایت ما که هر روزه در کنار شما می باشد.بازی‌های مهم را برای پخش می کند امروز، امشب و حتی بامداد فردا نیز با شما خواهد بود.تا مهمترین بازی ها و دیدارها را در کنداکتور پخش زنده خود قرار دهد.

دیدارهایی که قطعاً هر کدام حساسیت و جذابیت خاص خود را داشته .می توانند تماشاگران زیادی را به سمت و سوی خود بکشند.

حال برای اطلاع از کنداکتور پخش زنده امروز در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

کنداکتور پخش زنده امروز :

بازی‌های دوستانه ملی:

لهستان – ایسلند:

در یکی از بازی های دوستانه ملی قاره اروپا امشب لهستان به عنوان یکی از تیم‌های حاضر در یورو ۲۰۲۱ باید از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به مصاف تیم ملی ایسلند برود.

مردان سرزمین یخی که از حضور در یورو این دوره ناکام مانده اند می‌توانند رقیب بسیار خوبی برای یاران رابرت لواندوفسکی باشند.

 

فرانسه – بلغارستان:

یکی از مدعیان جدی کسب عنوان قهرمانی یورو ۲۰۲۱ می خواهد ناکامی خود در رقابت‌های دوره گذشته را جبران کند تیم ملی فرانسه می باشد.

تیمی که با تمامی توان خود به این مسابقات آمده.هتک کریم بنزما مهاجم مغضوب خود را نیز در اختیار دارد.

این تیم امشب از ساعت ۲۳ و ۴۰ دقیقه باید در برابر بلغارستان قرار بگیرد تا آخرین دیدار خود را پیش از شروع یورو به انجام برساند.

 

انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی:

ونزوئلا – اروگوئه:

تیم ملی اروگوئه در انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی تا به اینجای کار عملکرد مناسبی نداشته است.از ساعت سه بامداد فردا باید در یک دیدار خارج از خانه به مصاف تیم نهم جدول یعنی ونزوئلا برود.

 

کلمبیا – آرژانتین:

دیگر تیمی که انتظارات هواداران خود را در انتخابی جام جهانی تا به اینجای کار برآورده نساخته است کلمبیا می باشد.

فیلمی که هم اکنون در رده ششم جدول قرار داشته . امشب باید در یک دیدار حساس و مهم ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد به مصاف یاران لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین برود.

 

پاراگوئه – برزیل:

صدرنشین بدون رقیب جدول رده بندی انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی یعنی برزیل از ساعت ۵ بامداد فردا باید در برابر تیم سختکوش پاراگوئه که تا به اینجای کار شکستی نداشته است قرار بگیرد.