پخش زنده رقابت‌های فوتبال :

 

با نزدیک شدن به رقابت‌های یورو و در فاصله کمتر از ۱۰ روز به شروع افتتاحیه این بازی ها تب فوتبال در اروپا کم‌کم بالا میرود و هم اکنون رقابت های دوستانه ملی در قاره سبز با جدیت زیادی پیگیری می‌شود.

رقابت ها و دیدارهایی که شاید حساسیت و جذابیت آن به اندازه بازی‌های رسمی نباشد اما قطعاً تیم ها برای کسب آمادگی بیشتر اکثراً با ترکیب های اصلی خود وارد زمین شده و به دنبال نتیجه گیری و کسب روحیه پیش از بازی های یورو خواهند بود.

بنابر این دیدارها می تواند اوقات خوبی را در ساعت بیکاری برای فوتبال دوستان به ارمغان بیاورد و علاوه بر این می‌توانند گزینه های مناسبی نیز برای شرط بندی و پیش بینی باشند.

حال با توجه به همه این اوصاف تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است.که چندین دیدار از رقابت‌های دوستانه امشب را برایتان به طور زنده و مستقیم پخش نماید دیدارهایی که می توانید جدول پخش آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

کنداتور پخش زنده امروز:

مسابقات دوستانه ملی:

کرواسی – ارمنستان:

با نزدیک شدن به رقابتهای یورو و تلاش تیم ها برای بالا بردن سطح آمادگی خود تعداد بازی‌های دوستانه بین تیم های ملی اروپایی بیشتر شده و امشب نیز چندین دیدار دوستانه در قاره اروپا و بین تیم‌های این قاره برگزار خواهد شد.

دیدارهایی که چهارتا از آن‌ها به صورت همزمان و از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد که در یکی از این مسابقات نایب قهرمان جام جهانی یعنی کرواسی باید در برابر یاران هنریک میختاریان در تیم ملی ارمنستان قرار بگیرد.

 

کوزوو- سن مارینو:

در یک بازی دوستانه ای کم اهمیت تر نسبت به سایر دیدارها دو تیمی که در یورو حضور ندارند.یعنی کوزوو و سن مارینو امشب باید از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه رو در روی یکدیگر قرار بگیرند ‌

 

مقدونیه – اسلوونی:

در یکی دیگر از دیدارهای امشب دوستانه که از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود.امشب تیم‌های مقدونیه و اسلوونی باید رو در روی یکدیگر قرار بگیرند.

نکته جالب در مورد این دیدار این است که تیم مقدونیه جواز حضور در رقابت‌های یورو را به دست آورده.اما اسلوونی با تمام ستارگان خود موفق به حضور در یورو نشده است .

 

اسلواکی – بلغارستان:

در دیگر دیدار دوستانه ای که قرار است از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه امشب برگزار شود.تیم اسلواکی برای کسب آمادگی بیشتر جهت حضور در رقابت‌های یورو ۲۰۲۱ باید به مصاف تیم بلغارستان برود‌

 

لهستان – روسیه:

اما در حساس‌ترین و مهمترین جدال امشب دوستانه اروپا و در رقابت دو تیمی که جواز حضور در ۲۰۲۱ را کسب کرده‌اند.تیم های لهستان و روسیه باید از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به مصاف یکدیگر بروند.