پخش زنده رقابتهای فوتبال :

 

امروز سه شنبه یکی از مهمترین روزهای فوتبال باشگاهی اروپافرا رسیده است.

روزی که در آن یکی از بازیهای برگشت مرحله نیمهنهاییبالاترین سطح فوتبال باشگاهی دنیا به انجام می رسد و چهرهیکی از تیمهای صعود کننده  به دیدار نهایی مشخص می شود.

قطعاً بازی ای که امشب در کشور انگلیس برگزار میشودحساسیت و جذابیتهای بسیار زیادی خواهد داشت وتماشاگران بیشماری را در اقصی نقاط جهان به سوی خودجذب خواهد کرد.

 

البته در کنار این بازی امشب لیگ قهرمانان اروپا چندین دیداراز لیگهای سطح پایینتر اروپایی نیز برگزار می شود که تیم پخش زنده سایت ایران بت در نظر گرفته است که مهمترین آنهارا نیز به طور زنده و مستقیم پخش نماید.

حال ما اینجاییم تا جدول پخش بازیهای امشب را برایتان شرحدهیم؛ پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

كنداتور پخش زنده امروز:

لیگ قهرمانان اروپا

منچسترسیتی انگلیسپاریسنژرمن فرانسه:

دور برگشت مرحله نیمهنهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپاامشب با برگزاری یک دیدار آغاز می شود .تا چهره یکی ازتیمهای صعود کننده به فینال مشخص شود.

دیداری بین تیمهای منچسترسیتی و پاریسنژرمن که از ساعت۲۳ و ۳۰ دقیقه در شهر منچستر و ورزشگاه اتحاد برگزارخواهد شد

شاگردان پپ گواردیولا با اندوخته برد ۲ بر ۱ در دیدار رفت بهاین مسابقه گام می نهند. کار سادهتری برای صعود به فینالخواهند داشت.

 

چمپیونشیپ انگلیس:

لوتون تاونروترهام یونایتد:

هفته چهل و پنجم لیگ دسته اول انگلستان یعنی چمپیونشیپامشب با برگزاری یک دیدار خاتمه مییابد .که در این مسابقهتیم رده دوازدهمی لوتون تاون از ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه میزبانتیم رده بیست و دومی روترهام می باشد.

 

بوندسلیگا ۲ آلمان:

هولشتاین کیلساندنهانسن:

دیدار معوقه هفته ۳۰ ام بوندسلیگا ۲ آلمان نیز امشب به انجامخواهد رسید.

یک دیدار بسیار جذاب و حساس از لحاظ جدولی بین تیمهایهولشتاین کیل و ساندنهانسن که از ساعت ۲۱ به میزبانی تیمکیل به انجام خواهد رسید

دو تیمی که یکی برای صعود به بوندسلیگا ۱ و دیگری برایباقیماندن در بوندسلیگا ۲ تلاش می کنند.

 

سری بی ایتالیا:

امپولیکوسنزا:

هفته ۳۶ ام سری بی ایتالیا نیز امروز به طور همزمان به انجامخواهد رسید .که در یکی از دیدارهای مهم تیم امپولی درورزشگاه خانگی خود میزبان کوسنزا خواهد بود ‌.

امپولی که در صدر جدول قرار گرفته است می تواند با پیروزیدر این دیدار صعود خود به سری آ و قهرمانیش در سری بی راتا حدود بسیار زیادی قطعی کند.از طرف مقابل تیم کوسنزانیز که خطر سقوط به سری سی را احساس می کند نیاز بهکسب امتیاز از این دیدار که در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه برگزارمیشود، دارد.

 

مونزالچه:

اما قطعا حساسترین جدال این هفته سری بی ایتالیا را تیمهای چهارم و دوم جدول ردهبندی یعنی مونزا و لچه برگزارخواهند کرد.

دیداری که میتواند بسیار مهم و حائز اهمیت باشد.حتیباعث تغییر جایگاه دو تیم در پایان این هفته شود

این رقابت نیز از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به میزبانی مونزا برگزارمیشود.