پخش زنده رقابت‌های فوتبال :

 

با نزدیک شدن به رقابت‌های یورو و در فاصله کمتر از ۱۰ روز به شروع افتتاحیه این بازی ها تب فوتبال در اروپا کم‌کم بالا میرود. هم اکنون رقابت های دوستانه ملی در قاره سبز با جدیت زیادی پیگیری می‌شود.

رقابت ها و دیدارهایی که شاید حساسیت و جذابیت آن به اندازه بازی‌های رسمی نباشد.اما قطعاً تیم ها برای کسب آمادگی بیشتر اکثراً با ترکیب های اصلی خود وارد زمین شده . به دنبال نتیجه گیری و کسب روحیه پیش از بازی های یورو خواهند بود.

البته علاوه بر این دیدار های دوستانه در قاره اروپا رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در آمریکاجنوبی نیز امروز پیگیری می‌شود. بازی های حساسی به انجام خواهد رسید.

بنابر این دیدارها می تواند اوقات خوبی را در ساعت بیکاری برای فوتبال دوستان به ارمغان بیاورد. علاوه بر این می‌توانند گزینه های مناسبی نیز برای شرط بندی و پیش بینی باشند.

حال با توجه به همه این اوصاف تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است.که چندین دیدار از رقابت‌های امشب را برایتان به طور زنده و مستقیم پخش نماید دیدارهایی که می توانید جدول پخش آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

کنداتور پخش زنده امروز :

اسپانیا – پرتغال:

در حساس‌ترین و مهمترین بازی دوستانه امشب اروپا تیم‌های اسپانیا و پرتغال دو قدرت فوتبال جهان باید در دیداری هیجان انگیز از ساعت ۲۲ رو در روی یکدیگر قرار بگیرند.

 

ایتالیا – جمهوری چک:

در دیگر دیدار مهم امشب دوستانه فوتبال ملی اروپا یکی دیگر از مدعیان کسب عنوان قهرمانی یورو یعنی ایتالیا باید در کشور خود از تیم جمهوری چک پذیرایی کند.

این دیدار قرار است از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه برگزار شود.

 

اسلوونی – جبل الطارق:

در دیگر دیدار نسبتاً مهم امشب دوستان ای قاره سبز تیم ملی اسلوونی که نتوانسته است جواز حضور در رقابت‌های یورو را به دست بیاورد باید از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به مصاف جبل الطارق برود.

 

مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی:

برزیل – اکوادور:

در یکی از مهمترین جدال های مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی بامداد فردا و از ساعت ۵ صبح تیم های اول و سوم جدول رده‌بندی یعنی برزیل و اکوادور باید رو در روی یکدیگر قرار بگیرند.